X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Belfast

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Belfast

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Belfast

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Belfast

Przewodnik po lotach Kraków Belfast

Podróż samolotem Kraków-Belfast - sprawdź ofertę taniego latania na FRU.PL! Myśląc o podróży z Krakowa do Belfastu można zrobić pierwszy krok: zacząć od przeszukania najtańszych połączeń na trasie do Belfastu. Sprawdź zestawienie najtańszych biletów lotniczych wszystkich przewoźników a potem zakup najtańszy dostępny lot Kraków-Belfast.

Przeszukuj przeloty już 2 miesiące przed podróżą i nabądź niedrogi transport lotniczy z Krakowa do Belfastu. Ażeby mieć okazję kupić promocyjne tanie loty Kraków-Belfast spróbuj skorzystać wyszukiwarki biletów lotniczych FRU.PL! Wpisz lub wybierz lotniska wylotu i powrotu , wprowadź daty wylotu i powrotu po czym wybierz "SZUKAJ". Sprawdź filtry przy wynikach wyszukiwania i załóż zamówienie lotów do Belfastu.

Najtańsze bilety lotnicze z Krakowa do Belfastu mają w ofercie linie lotnicze:

Przelot "tam" zajmuje od 13h 45min. Decydując o wyborze operatorów lotów do Belfastu możesz roztrzygnąć między dwoma czynnikami: cenę i czas oraz wygodę przelotu. Podróż samolotem Polska-Wielka Brytania wskazane jest zarezerwować w cenach od 365 zł. Sprawdź teraz na FRU.PL!

Dobrze jest także posprawdzać interesujące oferty na bilety lotnicze z Krakowa lub podróż samolotem do Belfastu ze wszystkich miast w kraju. Nierzadko pojawiają się tam promocje biletów operatorów lotów dające atrakcyjne koszty najtańszych lotów na tych trasach.

Do Belfastu wylecisz również z:

Z Krakowa jest możliwość lecieć także do:

Nasza strona www.fru.pl zapewnia w asortymencie usług również ubezpieczenie dla podróżnych m.in. do kraju: Wielka Brytania . Polecamy też pakiety wekendowe dzięki którym masz szansę zarezerwować nie tylko bilet na samolot , lecz także pokój w hotelu. Kupuj razem płać mniej.