X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Belgrad

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 lip 19 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Belgrad

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Belgrad

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Belgrad

Przewodnik po lotach Kraków Belgrad

Przewóz leków w bagażu podręcznym w tanich lotach Kraków - Belgrad

O ile sprawa przewożenia jedzenia i płynów na pokładzie jest wszystkim świetnie znana, o tyle przewóz leków może już budzić niepokój i kontrowersje. Podpowiadamy, które leki można wziąć ze sobą na pokład i poznaj warunki przewoźników co do tego.

Sposób przewożenia leków w bagażu podręcznym

Zgodnie z przepisami klienci mogą zabrać ze sobą lekarstwa w bagażu podręcznym. To świetna nowina dla ludzi podróżujących w ofercie tanich lotów Kraków - Belgrad, ze względu na to z reguły biorą oni jedynie taki bagaż. Trzeba wszystkie leki wpakować do przezroczystej torby, to sprawi, że będzie można je łatwiej odprawić.

Można przewozić w zasadzie lekarstwa każdego rodzaju. W bagażu podręcznym mogą znaleźć się leki ogólnodostępne, bez recepty (tabletki na gardło, sprayw do nosa czy żele). Bez problemu można także przewozić krople do oczu i płyny odkażające i możesz spakować więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym możesz spakować również medykamenty wydawane na receptę przez specjalistę. Ale to podlega kolejnym regułom.

Przewóz leków na receptę

Lekarstwa przepisywane na receptę również możesz przewieźć w bagażu podręcznym. To nieważne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Kraków - Belgrad, czy sięgasz po standardowe linie lotnicze – w obu przypadkach możesz zabrać ze sobą lekarstwa do samolotu. Trzeba jedynie zgłosić podczas odprawy, że masz je ze sobą.

Leki sprzedawane na receptę czasem jednak mogą nie przejść kontroli bagażowej. Dzieje się tak, ponieważ w różnych państwach są inne reguły związane z ich wydawaniem i przepisywaniem. Z tego powodu również możesz zostać poproszony o potwierdzenie autentyczności lekarstw, co znaczy, że zwyczajnie będziesz musiał przedstawić sprawdzoną dokumentację. Zazwyczaj wystarczy zwykłe zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Kraków - Belgrad