X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Bergamo Arpt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Bergamo Arpt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Bergamo Arpt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Bergamo Arpt

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Bergamo Arpt

Jak spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Kraków - Bergamo (Orio Al Serio) linią Ryanair?

Nie jest istotne czy wybieramy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeżeli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą do środka. Najważniejsze jest to, że ten bagaż powinien mieć określone rozmiary i wagę, tak byśmy posiadali gwarancję, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co musimy spojrzeć?

Lecąc z Kraków do Bergamo (Orio Al Serio) należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, pieniądze oraz wszelkie wartościowe rzeczy, także wtedy, kiedy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto spakować się w torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Kraków - Bergamo (Orio Al Serio) linią Ryanair dają nam możliwość wzięcia na pokład tylko pojedynczej torby, przez to warto zdecydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się tanio dokupić na miejscu. W czasie odprawy będziemy musieli wyjąć niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc powinniśmy je mieć na górze, żeby wszystko odbyło się prędko oraz sprawnie.

Ciężkie ubrania na sobie podczas lotu Kraków - Bergamo (Orio Al Serio) linią Ryanair

Jeśli zabieramy tylko bagaż podręczny, albo chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty albo odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Kraków - Bergamo (Orio Al Serio) linią Ryanair nie posiadają ograniczenia co do wagi klientów, a więc nie będzie problemów, żebyśmy mieli je na sobie, a równocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, ale również kosmetyki, a ostateczny limit na nie to 1 litr.

Każda linia wprowadza swoją politykę bagażową

Organizując lot samolotem, musimy pamiętać, że każdy przewoźnik posiada swoje reguły bagażowe. Dlatego warto zobaczyć, kto lata na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy proponujący tanie loty Kraków - Bergamo (Orio Al Serio) linią Ryanair, posiadają dość wysokie kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto rzetelnie zobaczyć, jakie rzeczy mogą się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie ma mieć wielkości oraz masę, ponieważ wtedy zaoszczędzimy mnóstwo stresów w czasie lotu.