X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Kraków Bournemouth

już od 303 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Bournemouth

Bilety lotnicze Kraków Bournemouth

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
13 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bournemouth
27 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
06 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bournemouth
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
05 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bournemouth
15 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
27 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bournemouth
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
15 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bournemouth
22 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Kraków Bournemouth

Przewodnik po lotach KLM Kraków Bournemouth

Nie obawiajmy się przesiadek podczas latania Kraków - Bournemouth

Pragnąć polecieć na urlop, zazwyczaj rozglądamy się za połączeniami bezpośrednimi. Wtedy nie będziemy musieli się przesiadać, mamy znaczniejszą pewność, że nasz bagaż razem z nami, dojedzie do miejsca finalnego. Ale, warto jednak zapanować nad obawami i zobaczyć, jak prezentują się loty z przesiadkami. Być może strach posiada spore oczy, a znając parę głównych wytycznych, przestaniemy się obawiać. Szczególnie, że wybierając lot z przesiadkami, mamy możliwość uzyskać tanie loty Kraków - Bournemouth, a dodatkowo ma możliwość zjawić się sposobność na zwiedzenie kolejnego miasta.

W jakim czasie oferowane okazują się być przesiadki?

Trzeba mieć świadomość, że przesiadki będą nam zaproponowane, kiedy trasa pomiędzy miejscem startu a końcowym jest naprawdę spora. Lub kiedy lecimy do rzadziej odwiedzanych miast. Może się okazać, że wykupując lot z przesiadkami, nie będziemy mogli liczyć na najkrótszy przelot, lecz za to mamy szansę uzyskać coś odmiennego. Zamiast przesiadywać przez parę godzin w samolocie, dostaniemy możliwość robienia zakupów w sklepie wolnocłowym, zjedzenia czegoś pysznego w restauracji na lotnisku, a też czasami opuszczenia lotniska i obejrzenia miejscowości. Dzięki skorzystaniu z przesiadek możemy uzyskać zaproponowane tanie loty Kraków - Bournemouth, przez to trzeba na spokojnie przemyśleć taką ofertę.

O czym powinniśmy myśleć lecąc Kraków - Bournemouth

Jeśli mamy zamówiony przelot z przesiadkami, to trzeba zobaczyć, czy nie potrzebujemy wizy. Czasami kraje jak np. USA wymagają wizy tranzytowej, jeśli musimy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Trzeba również zobaczyć jak poruszać się po lotnisku, na którym musimy się przesiadać. Tutaj dużo porad znajdziemy na portalu danego lotniska. W wielu przypadkach bagaż jest przenoszony z samolotu do samolotu bez udziału pasażera, dlatego trzeba się upewnić czy jest dobrze oznaczony.

Możliwe, że będą nam zaoferowane tanie loty Kraków - Bournemouth, w czasie których będzie przesiadka. Trzeba poczytać o tym, zobaczyć jacy przewoźnicy będą w tym uczestniczyć, jak również jaka jest najkorzystniejsza kwota biletu. Jeżeli okażemy się być odpowiednio przygotowani, to takie przesiadki nie staną się dla nas niczym złym.