X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Bristol

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Bristol

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Bristol

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Bristol

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Bristol

A co z osobami kalekimi w samolocie?

Warto pamiętać, że osoby niepełnosprawne nie muszą calutki dzień przesiadywać w domu. Sporo przewoźników proponuje odpowiednio przygotowane samoloty, na pokładzie których znajdują się miejsca przygotowane dla ludzi kalekich, a nawet odpowiednio przygotowane łazienki. Nawet tanie loty Kraków - Bristol linią Ryanair mają w swojej propozycji zaproszenie dla takich ludzi, a to oznacza, że swobodnie mają szansę podziwiać inne kraje.

Co należy wiedzieć na trasie Kraków - Bristol linią Ryanair

Jeśli człowiek niepełnosprawny chce korzystać z oferty którą posiadają tanie loty Kraków - Bristol linią Ryanair, to musi pamiętać, żeby wypisać odpowiedni dokument. Wtedy przewoźnik będzie wiedział, że taka jednostka pragnie polecieć oraz będzie ona posiadała zajęte miejsce. Czasami ilość odpowiednich miejsc w samolocie może być ograniczona, zatem dobrze jest powiadomić o własnej obecności podczas lotu Kraków - Bristol linią Ryanair

.

Jak długo będziemy lecieć?

Osoby niewidome i niesłyszące, mają prawo zabrać do środka samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Rzecz jasna trzeba myśleć o smyczy, kagańcu i potrzebnych dokumentach, ale jest to realne. Jeżeli także znajdzie się odpowiedni lot to taka podróż okaże się miło wspominana. Nie będzie kłopotów z braniem takiego psa nawet wtedy, gdy wybierzemy tanie loty Kraków - Bristol linią Ryanair

.

A wózek inwalidzki?

Wyszukaliśmy najtańszy bilet, mamy pewność że samolot będzie przystosowany do osób niepełnosprawnych, lecz zastanawiamy się, jak pomieścimy się w nim z naszym wózkiem? Należy powiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy tylko do wejścia, potem załoga lotu Kraków - Bristol linią Ryanair dopomoże nam się przesiąść na mniejszy wózek, nim dostaniemy się na pokład, a nasz zostanie włożony do luku bagażowego. Po skończonym locie, znowu muszą nam pomóc, abyśmy przenieśli się na swój wózek.

Warto zobaczyć których dokumentów należy dopilnować, abyśmy mieli pewność, że dostaniemy się na lot Kraków - Bristol linią Ryanair. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym lepiej przewoźnik będzie mógł się przygotować do opieki nad nami oraz zagwarantowania tego co niezbędne. Ale im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu nim zająć.