X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Bukareszt

już od

01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Bukareszt

Bilety lotnicze Kraków Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Bukareszt

Przewodnik po lotach Kraków Bukareszt

Jesteś w ciąży, a chcesz polecieć samolotem? Sprawdź, czy to możliwe oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd w interesach, zasłużone wakacje, lub jeszcze inne sprawy, które skłaniają do podróży: jest wiele pobudek, dla których ciężarne decydują się na rejs Kraków - Bukareszt. I chociaż mówi się, że ciąża to nie choroba, warto pamiętać, że nie zawsze ta forma podróży okazuje się dla pań optymalna. Bez znaczenia, czy wybierze się tanie loty Kraków - Bukareszt, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do którego miesiąca kobiety w ciąży są wpuszczane do samolotu. Przed lotem Kraków - Bukareszt absolutnie należy skonsultować się z położnikiem.

Ciężarna planuje lot Kraków - Bukareszt – w jakim czasie można bezpiecznie podróżować?

Chcemy zorganizować podróż, kupić bilety na tanie loty Kraków - Bukareszt i przyszykować torbę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? Tu dużo zależy od kondycji zdrowotnej przyszłej mamy, jak też od faktu, w którym miesiącu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej udać się do lekarza prowadzącego ciążę i dowiedzieć, czy lot będzie bezpieczny dla przyszłej mamy i dzidziusia. Przeważnie pierwszy oraz ostatni trymestr ciąży uznaje się za niewłaściwy do takich podróży. W pierwszych miesiącach duże zmiany ciśnienia mogą wpływać negatywnie na rozwój narządów dziecka, a w ostatnich miesiącach objawia się zagrożenie zbyt wczesnym porodem, zasłabnięciem, a w efekcie większość linii lotniczych nie wpuszcza do samolotu kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy czas ciąży do latania uważa się ten między 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna rzecz. Jeśli mamy tę możliwość, dostosujmy wyjazd i zarezerwujmy tanie loty Kraków - Bukareszt akurat w tym czasie.

Przyszła mama na pokładzie w czasie lotu Kraków - Bukareszt – co warto wiedzieć?

Panie, które zdecydują się na przelot samolotem w czasie ciąży, a mają już widoczny brzuch, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia od lekarza o wieku ciąży i o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to ustrzec się problemów na lotnisku oraz sytuacji, że kobieta z większym brzuchem nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Kraków - Bukareszt muszą odpuścić sobie ciężarne w ciąży mnogiej – bywa ona uważana za ciążę wyższego ryzyka. Warto unikać także dłuższych lotów, odpowiedni czas to sto osiemdziesiąt minut. W serwisie FRU.pl bez problemu skontrolujemy długość lotu wybranych połączeń i dobierzemy lot dla siebie .

Ciężarna na pokładzie, w jaki sposób się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna ciężarna świetnie znosi lot, inna poczuje dyskomfort wiążący się z długim siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, w jaki sposób udogodnić sobie podróż na pokładzie samolotu, aby zatroszczyć się o osobisty komfort. Najlepiej wybierać miejsca od przejścia, by wygodnie wychodzić do toalety czy w celu wyprostowania nóg. Spacery w czasie podróży są jak najbardziej zalecane, ponieważ pomagają poradzić sobie z bólem pleców oraz usprawniają krążenie w kończynach. Przed wylotem warto pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego: o to także możemy zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.