X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Bukareszt

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Bukareszt

Przewodnik po lotach Kraków Bukareszt

Jesteś w ciąży, a chcesz polecieć samolotem? Sprawdź, czy to możliwe oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd w interesach, zasłużone wakacje, lub jeszcze inne sprawy, które skłaniają do podróży: jest wiele pobudek, dla których ciężarne decydują się na rejs Kraków - Bukareszt. I chociaż mówi się, że ciąża to nie choroba, warto pamiętać, że nie zawsze ta forma podróży okazuje się dla pań optymalna. Bez znaczenia, czy wybierze się tanie loty Kraków - Bukareszt, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do którego miesiąca kobiety w ciąży są wpuszczane do samolotu. Przed lotem Kraków - Bukareszt absolutnie należy skonsultować się z położnikiem.

Ciężarna planuje lot Kraków - Bukareszt – w jakim czasie można bezpiecznie podróżować?

Chcemy zorganizować podróż, kupić bilety na tanie loty Kraków - Bukareszt i przyszykować torbę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? Tu dużo zależy od kondycji zdrowotnej przyszłej mamy, jak też od faktu, w którym miesiącu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej udać się do lekarza prowadzącego ciążę i dowiedzieć, czy lot będzie bezpieczny dla przyszłej mamy i dzidziusia. Przeważnie pierwszy oraz ostatni trymestr ciąży uznaje się za niewłaściwy do takich podróży. W pierwszych miesiącach duże zmiany ciśnienia mogą wpływać negatywnie na rozwój narządów dziecka, a w ostatnich miesiącach objawia się zagrożenie zbyt wczesnym porodem, zasłabnięciem, a w efekcie większość linii lotniczych nie wpuszcza do samolotu kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy czas ciąży do latania uważa się ten między 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna rzecz. Jeśli mamy tę możliwość, dostosujmy wyjazd i zarezerwujmy tanie loty Kraków - Bukareszt akurat w tym czasie.

Przyszła mama na pokładzie w czasie lotu Kraków - Bukareszt – co warto wiedzieć?

Panie, które zdecydują się na przelot samolotem w czasie ciąży, a mają już widoczny brzuch, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia od lekarza o wieku ciąży i o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to ustrzec się problemów na lotnisku oraz sytuacji, że kobieta z większym brzuchem nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Kraków - Bukareszt muszą odpuścić sobie ciężarne w ciąży mnogiej – bywa ona uważana za ciążę wyższego ryzyka. Warto unikać także dłuższych lotów, odpowiedni czas to sto osiemdziesiąt minut. W serwisie FRU.pl bez problemu skontrolujemy długość lotu wybranych połączeń i dobierzemy lot dla siebie .

Ciężarna na pokładzie, w jaki sposób się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna ciężarna świetnie znosi lot, inna poczuje dyskomfort wiążący się z długim siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, w jaki sposób udogodnić sobie podróż na pokładzie samolotu, aby zatroszczyć się o osobisty komfort. Najlepiej wybierać miejsca od przejścia, by wygodnie wychodzić do toalety czy w celu wyprostowania nóg. Spacery w czasie podróży są jak najbardziej zalecane, ponieważ pomagają poradzić sobie z bólem pleców oraz usprawniają krążenie w kończynach. Przed wylotem warto pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego: o to także możemy zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.