X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Burgas

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Burgas

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Burgas

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Burgas

Przewodnik po lotach Kraków Burgas

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego pupila? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy cenne wskazówki dla właścicieli. Jak przygotować psa lub kota do lotu Kraków -Bourgas?

Sprawdź regulamin przewoźnika

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy drobiazgowo sprawdzić stosowne zapisy w regulaminach. Zazwyczaj tanie linie wpuszczają na pokład samolotu jedynie psa przewodnika. Zdarza się także, że zwierzę może być przewożone w bagażowni lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może powodować stres u czworonoga. Kupiłeś bilety na lot Kraków - Bourgas, a w kabinie pasażerskiej mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu biletu warto poinformować linie lotnicze o chęci przewiezienia kota lub psa. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy kupować oddzielnego biletu. Konieczne jest natomiast zakupienie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie spędzi podróż. Transporter musi rzecz jasna być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi położyć się, obrócić.

Paszport i mikroczip

Jeżeli chcesz wyjechać z pupilem za granicę, nie zapomnij o formalnościach. Niezwykle istotne są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Zwierzę musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich wspólnoty unijnej. Planujesz podróż Kraków -Bourgas? Ważna informacja - trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pies musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do kontenera - dzięki temu lepiej zniesie podróż i będzie bardziej spokojny.