X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Kraków Cancun

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Kraków Cancun

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Swiss Kraków Cancun

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Swiss Kraków Cancun

Przewodnik po lotach Swiss Kraków Cancun

Dojazd na lotnisko

Usługi linii lotniczych kuszą coraz więcej podróżnych, który chcą zwiedzać świat. Upolowałeś okazyjnie bilet i zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć do portu lotniczego? Osoby podróżujące mają do wyboru dojazd własnym autem lub skorzystanie z usługi transferów na lotnisko, które oferuje wiele prywatnych firm. Jakie są zalety tych opcji? Sprawdziliśmy to!

Co zrobić z autem

Dojazd na lotnisko własnym samochodem to opcja dla osób ceniących niezależność, które chcą komfortowo dotrzeć na miejsce. Planujesz podróż Kraków - Cancun linią Swiss International Air Lines, ale zastanawiasz się gdzie zaparkować pojazd na czas urlopu? W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty parkingów zlokalizowanych w pobliżu płyty lotniska. Miejsca postojowe są monitorowane i zapewniają ochronę przed osobami niepowołanymi. Za postój płaci się najczęściej już po powrocie z wakacji, co jest znakomitym rozwiązaniem np. w przypadku poważnego opóźnienia lotu. Należy też zaznaczyć, że z ofert parkingów opłaca się korzystać szczególnie przy długoterminowych wyjazdach, dlatego że im dłuższy postój, tym niższa opłata za dzień. Podmioty zapewniające miejsce postojowe w większości przypadków zapewniają wygodny i darmowytransfer bezpośrednio na płytę lotniska - posiadają flotę busów.

Wybierz transfer i ciesz się komfortem

Przed Tobą lot Kraków - Cancun linią Swiss International Air Lines, ale nie możesz pozwolić sobie na dojazd na lotnisko własnym autem? W takiej sytuacji warto skorzystać z ofert lokalnych przewoźników, którzy oferują transfer bezpośrednio do portu lotniczego. Nie musisz dźwigać bagaży, szukać zjazdów i tracić majątku na benzynę - wszystkim zajmie się doświadczony kierowca. Na rynku funkcjonuje wielu przewoźników, którzy oferują transport z różnych miejscowości, a nowoczesna flota pojazdów zapewnia szybkie dotarcie do celu.