X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Chania

już od 293 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Chania

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Chania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
06 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
13 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
08 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
13 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
20 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
25 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
01 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
11 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Chania

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Chania

Nie bójmy się przesiadek w czasie lotu Kraków - Chania

Pragnąć polecieć na urlop, zazwyczaj rozglądamy się za połączeniami bezpośrednimi. Wtedy nie będziemy musieli się przesiadać, uzyskujemy większą gwarancję, że nasz bagaż razem z nami, dojedzie do miejsca końcowego. Mimo wszystko, opłaca się także panować nad obawami oraz zobaczyć, jak wyglądają połączenia z przesiadkami. Może się okazać, że strach ma wielkie oczy, a znając kilka głównych zasad, nie będziemy się bać. Szczególnie, że wybierając latanie z przesiadkami, mamy możliwość mieć tanie loty Kraków - Chania, a w dodatku może zjawić się okazja na zwiedzenie dodatkowego miasta.

W jakim momencie proponowane okazują się być przesiadki?

Warto wiedzieć, że przesiadki okażą się być nam zaproponowane, gdy trasa między miejscem startu a końcowym jest rzeczywiście spora. Lub kiedy będziemy lecieć do rzadko uczęszczanych miejsc. Być może, że wykupując lot z przesiadkami, nie będziemy mogli mieć nadziei na najkrótszy przelot, ale za to mamy szansę uzyskać coś innego. Zamiast przesiadywać przez kilka godzin w samolocie, będziemy mieli okazję robienia zakupów w sklepie wolnocłowym, zjedzenia czegoś pysznego w restauracji na lotnisku, a także czasem wyjścia z lotniska i pozwiedzania miasta. Dzięki skorzystaniu z przesiadek mamy możliwość uzyskać zaoferowane tanie loty Kraków - Chania, dlatego warto na spokojnie przemyśleć taką ofertę.

O czym musimy pamiętać latając Kraków - Chania

Jeśli posiadamy zamówiony lot z przesiadkami, to trzeba sprawdzić, czy nie będziemy potrzebować wizy. Czasami kraje jak np. USA oczekują wizy tranzytowej, jeśli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Trzeba również zobaczyć jak poruszać się po lotnisku, na którym musimy się przesiąść. Tutaj dużo porad odnajdziemy na stronie takiego lotniska. W większości przypadków bagaż jest przenoszony z samolotu do samolotu bez udziału pasażera, przez to warto się upewnić czy jest dobrze oklejony.

Może się okazać, że są nam zaproponowane tanie loty Kraków - Chania, w czasie których będziemy mieli przesiadkę. Trzeba poczytać o tym, sprawdzić które linie lotnicze będą w tym brać udział, a także jaka jest najniższa kwota biletu. Jeśli okażemy się być dobrze przygotowani, to dane przesiadki nie będą dla nas niczym strasznym.