gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air Canada Kraków Chicago

już od 2336 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Canada

Kraków Chicago

Bilety lotnicze Air Canada Kraków Chicago

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
05 lis (pon)
Air Canada
Chicago
20 lis (wto)
Lufthansa
Kraków
06 lis (wto)
Air Canada
Chicago
20 lis (wto)
Lufthansa
Kraków
07 lis (śro)
Air Canada
Chicago
20 lis (wto)
Lufthansa
Kraków
06 lis (wto)
Air Canada
Chicago
19 lis (pon)
United Airlines
Kraków
07 lis (śro)
Air Canada
Chicago
19 lis (pon)
United Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Canada Kraków Chicago

Przewodnik po lotach Air Canada Kraków Chicago

Czy chcemy z oferty Kraków - Chicago skorzystać w ciąży?

Podróżujemy coraz częściej, czy to w sprawach zawodowych czy prywatnie. To oznacza, że sporo kobiet zastanawia się, czy ciąża nie jest tutaj przeciwwskazaniem do tego sposobu przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okaże, jeżeli jedynie przebiega ona prawidłowo oraz nie prezentuje jakiegoś niebezpieczeństwa, to spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Kraków - Chicago, oczywiście pamiętając o paru zasadach.

Czas ciąży oraz oświadczenie od ginekologa

Jeśli pragniemy skorzystać z oferty na najkorzystniejsze loty , ale jesteśmy w ciąży, to warto wiedzieć, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko jest już dostatecznie rozwinięte, a więc nie zagrażają mu zmiany ciśnień, a też my będziemy czuć się lepiej. Warto jednak wiedzieć, że nie będziemy mogli latać po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Kraków - Chicago jest zabroniony nawet wcześniej, więc trzeba to sprawdzić. Dodatkowo, trzeba przeczytać regulamin konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć inne założenia odnośnie latania kobiet w ciąży, jak też przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, trzeba mieć przy sobie oświadczenie od lekarza, gdyż samodzielna książka ciąży może nie wystarczyć, aby dopuszczono nas na lot Kraków - Chicago.

Kiedy już znajdziesz się w samolocie Kraków - Chicago

Nie było przeciwwskazań do latania, to wspaniale! Teraz zapamiętaj, żeby wybrać najkrótszy lot , dzięki któremu podróż nie okaże się być, aż tak męcząca. W dodatku podczas zapinania pasów dopilnuj, aby znajdowały się one pod, a nie na brzuchu. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, poproś o to załogę. W czasie przelotu Kraków - Chicago jeśli to możliwe, wstań co pół godziny i przejdź się, ponieważ przesiadywanie w jednakowej pozie nie jest zbyt przyjemnym przeżyciem. Tanie loty Kraków - Chicago czasami oferują kobietom w ciąży odprawę na samym początku, jak również pomoc przy transporcie bagażu, przez to trzeba się dowiedzieć na co można tu liczyć.

Tanie loty Kraków - Chicago zachęcają do częstszego korzystania z ich usług. W wielu przypadkach, ciąża nie jest do tego zakazem. Jednak za każdym razem trzeba się co do tego upewnić u ginekologa, a także poznać się z wytycznymi konkretnych przewoźników. Trzeba też przejrzeć przepisy w kraju do którego pragniemy polecieć. Czasami, nie chcą wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, u których jest bliski czas rozwiązania, i tutaj linie lotnicze nic już nie mają szansy zrobić.