X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kraków Chicago

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Kraków Chicago

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lufthansa Kraków Chicago

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lufthansa Kraków Chicago

Przewodnik po lotach Lufthansa Kraków Chicago

W którym momencie opłaca się dokupić bagaż rejestrowany na lot Kraków - Chicago linią Lufthansa

Nie jest istotne, czy ktoś leci pierwszy czy następny raz. Każdy posiada ten sam kłopot: wziąć jedynie bagaż podręczny, a może także bagaż rejestrowany? Warto się zastanowić nad tą sprawą, przemyśleć czy faktycznie trzeba wziąć tak dużo rzeczy. Jeden i drugi typ bagażu ma zalety i wady, jednak musimy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż lecący w luku bagażowym w przypadku tanich low costów będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Bagaż rejestrowany polecamy wybrać, gdy podróżujemy na długi urlop lub z całą rodziną. Trzeba też pamiętać, by kupić lot z wliczonym bagażem rejestrowanym albo dokupić go dodatkowo już w czasie rezerwacji. Czasami po wystawieniu biletu przewoźnicy naliczają wyższe opłaty za bagaż.

Co jest ważne podczas lotu Kraków - Chicago linią Lufthansa?

Głównie musimy przemyśleć, czy bagaż rejestrowany jest nam faktycznie konieczny. Jeśli udajemy się w niezbyt długą podróż, to ma szansę się okazać, że spokojnie zmieścimy się w bagaż podręczny. Jednak udając się na dalszy wyjazd, jadąc z dziećmi, lub planując przewozić rzeczy, których nie możemy wziąć na pokład, będziemy musieli wykupić bagaż rejestrowany lub bilet, który ma go wliczonego w cenie. Loty Kraków - Chicago linią Lufthansa mogą być naprawdę tanie, ale trzeba się zorientować, ile bagażu chcemy zabrać i czy linie narzucają ekstra dopłaty.

Bagaż w poszczególnych liniach lotniczych

Udając się w podróż musimy poszukać najbardziej najlepszej oferty pod względem ceny i wygody. Przez to warto patrzeć na listę przewoźników na konkretnej trasie:

W poszczególnych liniach lotniczych rozmiar oraz waga bagażu rejestrowanego mogą się różnić. Dlatego w czasie szukania lotu Kraków - Chicago linią Lufthansa miej to na uwadze. Jeżeli nie potrzebujesz zbyt wielu rzeczy, podróżuj jedynie z bagażem podręcznym. Wbrew pozorom wcale nie jest taki mały.

O czym jeszcze musimy wiedzieć o bagażu w lotach Kraków - Chicago linią Lufthansa?

Pakując bagaż rejestrowany, musimy pamiętać, że nie jest to odpowiednie miejsce do przewożenia wartościowych rzeczy, takich jak: dokumenty, gotówka albo laptop. Niestety, taki bagaż ma szansę się zepsuć podczas przelotu, albo co gorsza zagubić, przez to opłaca się go ubezpieczyć. Trzeba tu pamiętać, że wykupując tanie loty Kraków - Chicago linią Lufthansa i planując wziąć ze sobą kolejny bagaż, najlepiej zrobimy jeżeli zgłosimy go już przy kupowaniu biletu.

Warto wybierać przeloty, na których mamy zapewnioną krótką trasę bez przesiadek, bo wówczas istnieje niewielka szansa, że bagaż się zgubi. Jednak także plusem wykupienia takiego bagażu będzie to, że mamy szansę wziąć więcej przedmiotów, oraz posiadamy wolne ręce podczas przesiadki, co również zwiększa wygodę w czasie lotu.