gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Chios

22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chios

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chios
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Chios

Przewodnik po lotach Kraków Chios

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagaż rejestrowany, określany również jako odprawiany nie jest wnoszony na pokład samolotu Kraków - Chios - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich rzeczy nie możemy do niego wkładać? Czy trzeba ponosić za niego dodatkową opłatę? Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika!

Odprawa check-in czy nadanie w punkcie zrzutu?

Bagażu rejestrowanego nie możemy mieć przy sobie w czasie lotu - musimy go odprawić. Można to zrobić na 2 sposoby - przekazanie personelowi przy odprawie check-in lub nadanie w punkcie drop-off. Skorzystałeś z pierwszej opcji? Pamiętaj, żeby zjawić się na lotnisku odpowiednio wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Kraków - Chios. Po odprawieniu walizek odpowiedzialność za ich losy spoczywa na przewoźniku - w razie problemów pasażer może nawet żądać odszkodowania.

Czego nie można pakować do bagażu rejestrowanego?

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu nadawanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne restrykcje. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - środków wybuchowych, substancji chemicznych, broni lub jej imitacji, pistoletów gazowych.

Opłaty związane z nadbagażem?

Wszystko uzależnione jest od linii lotniczych - pasażerowie podróżujący tanimi liniami z reguły muszą ponosić opłaty dodatkowe. Kupiłeś bilety na lot Kraków - Chios i chcesz zabrać dużą walizkę? Pamiętaj, że obowiązują ograniczenia wagowe, których przekroczenie skutkuje opłatą za nadbagaż. W przypadku tradycyjnych przewoźników przeważnie koszt bagażu rejestrowanego jest wliczony w cenę biletu. Najlepiej jednak wcześniej zweryfikować obowiązujące przepisy, żeby uniknąć nieporozumień.