X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Ciudad Real

już od 81 zł
21 lip 28 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
25 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
25 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
18 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
25 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
29 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
08 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
01 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Ciudad Real

Przewodnik po lotach Kraków Ciudad Real

Ubezpieczenie turystyczne- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed podróżą Kraków - Ciudad Real? Informator dla podróżnych

Planujesz wycieczkę Kraków - Ciudad Real  i rozmyślasz nad wykupieniem specjalnej polisy ubezpieczeniowej? Jeśli Twój wyjazd Kraków - Ciudad Real jest wyjazdem za granicę w szczególności do krajów o niestabilnej sytuacji politycznej lub lecisz z rodziną z małym dzieckiem, warto taką opcję wziąć pod uwagę, oczywiście o ile masz środki finansowe, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Wartość turystycznej polisy ubezpieczeniowej jest  adekwatna do zakresu ubezpieczenia oraz może być różna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed podróżą warto zapoznać się z ofertą danego TU, aby dopasować takie ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Co gwarantuje zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej?

Do wylotu Kraków - Ciudad Real pozostało już kilka dni i wahasz się nad kupnem ubezpieczenia turystycznego, a do tego w mediach czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać samolot, samolot może się spóźnić, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o nieoczekiwanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim ze strachu przed tym wszystkim zrezygnujesz z wyjazdu Kraków - Ciudad Real przeczytaj, zakres jakich czynnośći gwarantuje turystyczna polisa ubezpieczeniowa. Przede wszystkim takie ubezpieczenie gwarantuje kompleksową ochronę w trakcie podróży zagranicznych i krajowych, a także gwarantuje komfort w trakcie podróży samolotem. Samo wykupienie biletu lotniczego nie zawiera ubezpieczenia bagażu, jedynie gwarantuje, że przewoźnik zrobi wszystko,co w jego mocy, aby torba dotarła do destynacji razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed zagubieniem lub zniszczeniem bagażu podróżnego można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie turystyczne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia zwrot kosztów związanych z zagubieniem, kradzieżą lub uszkodzeniem bagażu zarówno przez linie lotnicze, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Odszkodowanie zostanie wypłacone również w przypadku, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony na skutek nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Ponadto ubezpieczyciel gwarantuje zwrot kosztów za opóźnienie samolotu oraz w przypadku jego całkowitego odwołania. Opróćz tego masz możliwość zabezpieczyć się na wypadek niespodziewanej hospitalizacji w kraju docelowym, zagubienia pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w Ciudad Real oraz zakup usługi assistance. Ubezpieczenie turystyczne rozpoczyna się w momencie przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej przez Ubezpieczonego w terminie określonym w formularzu ubezpieczenia.  Decydując się na zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej należy precyzyjnie określić daty trwania okresu ubezpieczenia, czyli daty podróży.