X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Kraków Detroit

już od 3809 zł
24 wrz 01 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Detroit

Bilety lotnicze Kraków Detroit

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
24 wrz (wto)
Lufthansa
Detroit
01 paź (wto)
Lufthansa
Kraków
23 wrz (pon)
Lufthansa
Detroit
01 paź (wto)
Lufthansa
Kraków
24 wrz (wto)
Lufthansa
Detroit
29 wrz (nie)
Lufthansa
Kraków
24 wrz (wto)
Lufthansa
Detroit
30 wrz (pon)
Lufthansa
Kraków
23 wrz (pon)
Lufthansa
Detroit
29 wrz (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Kraków Detroit

Przewodnik po lotach British Airways Kraków Detroit

Jakie przestrzenie mogą być w samolocie Kraków - Detroit

Czy namyślaliśmy się kiedyś, jakie miejsca mamy możliwość wykupić na lot Kraków - Detroit? W jaki sposób podzielony będzie samolot, aby spełnić oczekiwania wszystkich podróżnych, także tych najbardziej wybrednych? Warto wiedzieć, że przewoźnicy

przeważnie będą korzystać z samolotów, które są podzielone na części, a każda z nich proponuje odmienny komfort lotu. Im więcej możemy przeznaczyć na dany przelot, tym znaczniejszą wygodę możemy sobie zapewnić.

Sporo miejsc będzie w klasie ekonomicznej na przelot Kraków - Detroit.

Sporo powierzchni na pokładzie samolotów będzie zajmowała klasa ekonomiczna. To głównie na nią możemy wykupić tanie lotyKraków - Detroit, dzięki którym mamy możliwość zobaczenia świata, nie wydając przy tym, zbyt dużo pieniędzy. Te miejsca znajdują się na końcu maszyny, będzie ich najwięcej, jednak też nie możemy liczyć na wielkie wygody, decydując się na tego typu lot Kraków - Detroit. U regularnych linii lotniczych możemy co najwyżej liczyć na jedzenie w cenie biletu. Jednak w bilecie na najtańszych liniach, nie możemy na to oczekiwać.

Na przodzie pierwsza klasa

Tymi rzeczywiście komfortowymi miejscami, które dadzą nam szansę relaksowania się w czasie lotu Kraków - Detroit, będą fotele w pierwszej klasie. Dużo przestrzeni, na przodzie samolotu, jeszcze różnorodne dania, jakie będą zależne od dystansu lotu. Jednak musimy wiedzieć, że nie wszyscy przewoźnicy proponują tego rodzaju miejsca w swoich samolotach.

Co pośrodku w czasie lotu Kraków - Detroit?

Jeśli nie wybraliśmy krótkiego czasu przelotu, a więc będzie czekać nas kilka godzin w samolocie, to z pewnością namyślamy się, czy kupić najtańszy bilet, czy być może wydać trochę więcej i lecieć wygodniej. W tradycyjnych liniach, proponowana w takich momentach okaże się być klasa biznes. Bardziej komfortowa ale jednocześnie odrobinę droższa od klasy ekonomicznej, ale i oferująca więcej usług. Jednak decydując się na tanie loty Kraków - Detroit, które proponowane będą w tanich liniach, przeważnie nie będziemy mieli jej do wyboru, ponieważ jej zwyczajnie nie ma.

Jeśli planujemy korzystać z oferty, jaką posiadają dla podróżnych tanie loty Kraków - Detroit, to powinniśmy się nastawić na to, że będziemy podróżować w klasie ekonomicznej. Przez to trzeba mieć świadomość, że do samolotu mamy szansę zabrać ze sobą trochę jedzenia i napojów, przez co dana podróż będzie milsza. A jeżeli w którymś momencie będziemy pragnęli polecieć pierwszą klasą, to nikt nam tego nie zabroni.