X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Dubrownik

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Dubrownik

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Dubrownik

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Dubrownik

Przewodnik po lotach Kraków Dubrownik

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Kraków - Dubrownik

Kupując wakacje z biurem podróży natychmiast zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeśli jednak organizujesz urlop samemu, będziesz potrzebować dodatkowej polisy. Nawet jeżeli zależy ci na tanich lotach Kraków - Dubrownik, nie wahaj się dołożyć parę złotych za polisę ubezpieczeniową. Podpowiadamy, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w podróży i dlaczego może okazać się naprawdę potrzebne.

Regularne ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najbardziej konieczne jest standardowe ubezpieczenie turystyczne. Nie istotne, czy rezerwujesz tanie loty Kraków - Dubrownik, czy korzystasz z usług regularnych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza i sam lot, i pobyt w miejscu.

Polisa najczęściej dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed utratą bagażu – jednak przewożąc wartościowe rzeczy, warto uzupełniająco je ubezpieczyć. Na dodatek zapewnia ci rejs powrotny do Polski w wypadku choroby i odda ci środki wydane na leczenie za krajem, lub w momencie, gdy staniesz się ofiarą złodzieja.

Dodatkowe ubezpieczenia dla turystów

Możesz również skorzystać z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżnych. Znajdziesz je w ofercie większości firm ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko uzupełniająco objąć polisą drogi bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zaginięcia – jeżeli zgubi się i będziesz na niego czekać, masz zagwarantowane wypłacenie kosztów.

Niektóre z towarzystw ubezpieczeniowych oferuje także polisy od opóźnienia samolotu. To rozwiązanie jest bardzo intratne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie może oznaczać stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a wykorzystując ubezpieczenie, masz pewność zwrotu wydanych dodatkowych środków. Nie obawiaj się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Kraków - Dubrownik bardzo podrożeją – zazwyczaj jest to bardzo mała suma.