X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Dubrownik

już od

01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Dubrownik

Bilety lotnicze Kraków Dubrownik

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Dubrownik

Przewodnik po lotach Kraków Dubrownik

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Kraków - Dubrownik

Kupując wakacje z biurem podróży natychmiast zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeśli jednak organizujesz urlop samemu, będziesz potrzebować dodatkowej polisy. Nawet jeżeli zależy ci na tanich lotach Kraków - Dubrownik, nie wahaj się dołożyć parę złotych za polisę ubezpieczeniową. Podpowiadamy, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w podróży i dlaczego może okazać się naprawdę potrzebne.

Regularne ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najbardziej konieczne jest standardowe ubezpieczenie turystyczne. Nie istotne, czy rezerwujesz tanie loty Kraków - Dubrownik, czy korzystasz z usług regularnych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza i sam lot, i pobyt w miejscu.

Polisa najczęściej dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed utratą bagażu – jednak przewożąc wartościowe rzeczy, warto uzupełniająco je ubezpieczyć. Na dodatek zapewnia ci rejs powrotny do Polski w wypadku choroby i odda ci środki wydane na leczenie za krajem, lub w momencie, gdy staniesz się ofiarą złodzieja.

Dodatkowe ubezpieczenia dla turystów

Możesz również skorzystać z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżnych. Znajdziesz je w ofercie większości firm ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko uzupełniająco objąć polisą drogi bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zaginięcia – jeżeli zgubi się i będziesz na niego czekać, masz zagwarantowane wypłacenie kosztów.

Niektóre z towarzystw ubezpieczeniowych oferuje także polisy od opóźnienia samolotu. To rozwiązanie jest bardzo intratne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie może oznaczać stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a wykorzystując ubezpieczenie, masz pewność zwrotu wydanych dodatkowych środków. Nie obawiaj się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Kraków - Dubrownik bardzo podrożeją – zazwyczaj jest to bardzo mała suma.