X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Edynburg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Edynburg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Edynburg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Edynburg

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Edynburg

Czy możemy wnieść tabletki na lot Kraków - Edynburg linią Ryanair

Jeśli mieliśmy już kiedyś możliwość korzystać z propozycji przewoźników Kraków - Edynburg linią Ryanair, to bez wątpienia wiemy, jak trzeba zapakować walizkę. Ale co, jeśli tym razem powinniśmy wziąć ze sobą leki? Wiemy, w jaki sposób to działa, które medykamenty mamy możliwość ze sobą wziąć i czy możemy je trzymać w walizce podręcznej? Musimy skontrolować tą sprawę, tak żebyśmy mieli świadomość, że lot Kraków - Edynburg linią Ryanair przeminie nam spokojnie i bez niepotrzebnego stresu.

Medykamenty w bagażu podręcznym podczas lotu Kraków - Edynburg linią Ryanair.

Przede wszystkim warto powiedzieć, że jeśli zarezerwowaliśmy bilet na tanie loty Kraków - Edynburg linią Ryanair, to podobnie jak przy lotach regularnych, leki mamy możliwość mieć w bagażu podręcznym. Rzecz jasna powinniśmy poinformować o ich obecności w czasie kontroli osobistej, ale warto je trzymać w osobnej kosmetyczce. Wtenczas wszystko pójdzie szybciej, więc będziemy mogli wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na przelot. Zasada będzie taka, że przewozić możemy leki bez recepty, które są dostępne dla wszystkich oraz takie na receptę. Przy tych przepisanych, dobrze jest posiadać pismo od doktora, bo może się przydać w celu potwierdzenia medykamentów.

Jakie jest ograniczenie na ich liczbę?

Jeśli idzie o leki w płynie, nie ma limitu na ich ilość. To znaczy, że mamy szansę wziąć na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Ale, powinniśmy brać tylko taką ilość medykamentów, jaka będzie nam rzeczywiście niezbędna podczas wyjazdu. Tanie loty Kraków - Edynburg linią Ryanair zezwalają też na wniesienie na pokład niewielkich, spakowanych igieł, jeśli jakiś medykament jest aplikowany podskórnie, jednak ich posiadanie także powinniśmy natychmiast przedstawić podczas sprawdzania. Nie mniej, nawet jeżeli wybraliśmy najkrócej trwający lot, to i tak możemy posiadać ze sobą potrzebne środki wypisane na receptę, jak też krople do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeśli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli wczytamy się w zasady odnośnie do przewożenia leków, to będziemy wiedzieć, że możemy także mieć ze sobą sprzęt medyczny. Jednak trzeba zapytać przewoźnika

w jaki sposób to się odbędzie z transportem takich rzeczy jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ może się okazać, że muszą lecieć w luku bagażowym. Jednak wiedza, że mamy szansę zabrać ze sobą medykamenty oraz niezbędny sprzęt medyczny, da nam możliwość wreszcie bez problemów korzystać z propozycji, jaką posiadają dla wszystkich klientów tanie loty Kraków - Edynburg linią Ryanair.