X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Eilat

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Eilat

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Eilat

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Eilat

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Eilat

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak rozbudowana, że turyści mogą latać w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny? Prezentujemy najlepsze porady, dzięki którym zarówno przelot Kraków - Eilat linią Ryanair, jak i sama wycieczka przebiegną bez problemu.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Jest to warunek konieczny nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych krajów. Przygotowania do podróży z dzieckiem warto zacząć od odwiedzin u pediatry, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Należy też sprawdzić stan zębów u stomatologa czy zrobić badania na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. W przypadku egzotycznych destynacji warto wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź dokumenty

Jeśli planujecie podróż w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Choroba to ostatnia rzecz, która powinna przydarzyć w podróży. Odpowiednie ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty pobytu w szpitalu, zagubionych walizek, wizyty u stomatologa oraz powrotu do Polski. Obecnie polisę można wykupić przez internet, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Kraków - Eilat linią Ryanair

Nie każde dziecko dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miękką poduszkę. Dobrym pomysłem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wylotem.

Pierwsza pomoc

Przed Wami lot Kraków - Eilat linią Ryanair? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej leki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale przydatne okazują się też materiały opatrunkowe, mokre chusteczki, krople do oczu czy środki nawadniające.