X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Kraków Florencja

już od 898 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Florencja

Bilety lotnicze Kraków Florencja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
02 paź (wto)
Swiss
Florencja
10 paź (śro)
Swiss
Kraków
01 paź (pon)
Swiss
Florencja
10 paź (śro)
Austrian Airlines
Kraków
01 paź (pon)
Swiss
Florencja
12 paź (pią)
Austrian Airlines
Kraków
02 paź (wto)
Swiss
Florencja
12 paź (pią)
Austrian Airlines
Kraków
01 paź (pon)
Swiss
Florencja
09 paź (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Kraków Florencja

Przewodnik po lotach LOT Kraków Florencja

Czy chcemy z propozycji Kraków - Florencja korzystać w ciąży?

Podróżujemy znacznie częściej, albo w sprawach zawodowych albo prywatnie. To oznacza, że sporo kobiet namyśla się, czy ciąża nie jest tutaj przeciwwskazaniem do tego sposobu przemieszczania się. Jak się jednak okaże, jeżeli tylko przebiega ona właściwie oraz nie ma jakiegoś zagrożenia, to spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Kraków - Florencja, rzecz jasna wiedząc o paru zasadach.

Okres ciąży i oświadczenie od lekarza

Jeśli planujemy skorzystać z propozycji na najkorzystniejsze bilety , ale będziemy w ciąży, to warto wiedzieć, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wtedy dziecko będzie już wystarczająco rozwinięte, a więc nie zagrażają mu zmiany ciśnień, a też my będziemy czuć się lepiej. Trzeba jednak pamiętać, że nie możemy latać po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników lot Kraków - Florencja będzie zabroniony także wcześniej, więc trzeba to zobaczyć. Dodatkowo, trzeba przeczytać wytyczne danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć odmienne założenia w odniesieniu do lotów ciężarnych, jak również różne udogodnienia dla nich. Nie mniej, warto mieć przy sobie dokument od ginekologa, ponieważ sama książka ciąży może nie starczyć, żeby wpuszczono nas na przelot Kraków - Florencja.

Gdy już będziesz w samolocie Kraków - Florencja

Nie ma przeciwwskazań do latania, to świetnie! W tej chwili zapamiętaj, żeby znaleźć trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu podróż nie okaże się być, aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapięcia pasów dopilnuj, żeby znalazły się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, proś o to załogę. W czasie lotu Kraków - Florencja jeżeli to realne, wstawaj co 30 minut i przejdź się, bo siedzenie w jednej pozie nie będzie zbyt miłym przeżyciem. Tanie loty Kraków - Florencja czasami oferują ciężarnym odprawę na samym początku, a także pomoc podczas transportu bagażu, przez to warto się dowiedzieć na co można tu liczyć.

Tanie loty Kraków - Florencja namawiają do częstego korzystania z ich propozycji. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego przeciwwskazaniem. Jednak za każdym razem trzeba się co do tego upewniać u lekarza, jak również poznać się z regulaminem konkretnych przewoźników. Trzeba też sprawdzić zapisy w państwie do którego chcemy polecieć. Niektóre z nich, nie chcą wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, u których jest bliski termin porodu, a tu przewoźnicy nic już nie mają możliwości robić.