gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Vueling Airlines Kraków Florencja

już od 1335 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Vueling Airlines

Kraków Florencja

Bilety lotnicze Vueling Airlines Kraków Florencja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
08 paź (pon)
Vueling Airlines
Florencja
15 paź (pon)
Vueling Airlines
Kraków
11 paź (czw)
Vueling Airlines
Florencja
15 paź (pon)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Vueling Airlines Kraków Florencja

Przewodnik po lotach Vueling Airlines Kraków Florencja

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś wakacyjny wyjazd Kraków - Florencja linią Formosa Airlines i zależy Ci na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik? Wynajęcie pokoju, zabukowanie biletu lotniczego i spakowanie najważniejszych rzeczy to nie wszystko, warto również pomyśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia turystycznego. Dlaczego jest to tak ważne?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia podróżnego?

Branża turystyczna przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według statystyk w ubiegłym roku na wczasy wybierało się nawet kilkanaście mln osób. Duża część turystów wybiera wyjazdy poza granicami kraju - kusi nas możliwość relaksu na gorącej plaży, kosztowania egzotycznych dań, zwiedzania monumentalnych zabytków. Odległe kierunki to cel wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu wystąpią nieprzewidziane wypadki? Pobyt w szpitalu, środki medyczne, opóźniony lot Kraków - Florencja linią Formosa Airlines, skradziony bagaż, konieczność skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować bardzo duże koszty. Skutki wypadków złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jak wybrać polisę ubezpieczeniową?

Decydując się na ofertę warto przede wszystkim sprawdzić sumę ubezpieczenia, którą ubezpieczyciel jest zobowiązany pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna sięgnąć kilkunastu tys. euro, a w innych rejonach świata - nawet 2 razy więcej. Firmy ubezpieczeniowe proponują również oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie ważne np. w Stanach Zjednoczonych. Dobra polisa powinna także wypłacić klientowi pieniądze z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Co jeszcze można ubezpieczyć

Towarzystwa funkcjonujące na rynku oferują również ubezpieczenia OC, ubezpieczenie walizek, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Interesuje Cię lot Kraków - Florencja linią Formosa Airlines? Zwróć uwagę na to, żeby uważnie sprawdzić umowę - to pozwoli uniknąć różnych niejasności.