X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Frankfurt

już od 489 zł
10 lip 17 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Frankfurt

Bilety lotnicze Kraków Frankfurt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
22 lip (śro)
LOT
Frankfurt
27 lip (pon)
LOT
Kraków
22 lip (śro)
LOT
Frankfurt
28 lip (wto)
LOT
Kraków
23 lip (czw)
LOT
Frankfurt
27 lip (pon)
LOT
Kraków
23 lip (czw)
LOT
Frankfurt
28 lip (wto)
LOT
Kraków
23 lip (czw)
LOT
Frankfurt
07 sie (pią)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Frankfurt

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Frankfurt

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Kraków - Frankfurt linią Ryanair może być powodem wielu stresów, co jest związane między innymi z procedurami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak przebiega odprawa i na co trzeba się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów.

Karta pokładowa

Przed Tobą podróż Kraków - Frankfurt linią Ryanair? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Jeśli chcesz przejść odprawę bez stresu, przyjedź na lotnisko na 2 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Potem konieczne jest zdanie bagażu głównego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer miejsca oraz godzina.

Skanowanie bagażu podręcznego

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który przechodzi przez skaner. Pasażer jest zobligowany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanego koszyka - chodzi głównie o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy sprzęty elektroniczne - telefon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem obsługa prosi o zdjęcie butów.

A może przez internet

Po odbyciu kontroli podróżny z bagażem podręcznym może w końcu udać się do bramki w hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który prosi o przejście do tzw. rękawa lub autobusu rozwożącego podróżnych do samolotu. Warto także dodać, że obecnie wiele linii lotniczych, np. na trasie Kraków - Frankfurt umożliwia dokonanie odprawy online, co bardzo przyspiesza cały proces.