X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Kraków Gdańsk

już od 117 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Gdańsk

Bilety lotnicze Kraków Gdańsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
29 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
19 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
13 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
18 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
13 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
20 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
31 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Kraków Gdańsk

Przewodnik po lotach KLM Kraków Gdańsk

W jaki sposób spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Kraków - Gdańsk linią KLM?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeśli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą do środka. Istotne jest to, że ten bagaż powinien posiadać ustalone rozmiary oraz wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem oraz nie będziemy zmuszeni niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co powinniśmy patrzeć?

Lecąc z Kraków do Gdańsk musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba włożyć dokumenty, pieniądze oraz wszystkie kosztowne rzeczy, także wtedy, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest spakować się w torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Kraków - Gdańsk linią KLM oferują nam szansę zabrania na pokład tylko jednej torby, przez to trzeba zdecydować się na te konieczne rzeczy/ Jeśli podróżujesz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niedrogo dokupić na miejscu. W czasie kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je trzymać na wierzchu, aby wszystko odbyło się szybko oraz sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Kraków - Gdańsk linią KLM

Jeśli zabieramy jedynie bagaż podręczny, albo chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba ciężkie buty czy odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Kraków - Gdańsk linią KLM nie posiadają limitu co do wagi pasażerów, czyli nie będzie problemów, abyśmy mieli je na sobie, a równocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, ale również kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik ma swoje reguły bagażowe

Organizując podróż samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każda linia ma własną politykę bagażową. Przez to trzeba sprawdzić, kto jest na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny powinien zmieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie proponujące tanie loty Kraków - Gdańsk linią KLM, mają dość wysokie kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie zobaczyć, które przedmioty mogą się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie ma posiadać wielkości oraz wagę, bo wówczas zaoszczędzimy mnóstwo nerwów w czasie lotu.