X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Glasgow

już od 469 zł
31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Glasgow

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Glasgow

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
15 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Glasgow
18 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Glasgow
11 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
04 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Glasgow
11 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Glasgow
29 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Glasgow
22 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Glasgow

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Glasgow

Co z ludźmi kalekimi w samolocie?

Warto pamiętać, że osoby niepełnosprawne nie mogą cały czas siedzieć w mieszkaniu. Wielu przewoźników oferuje specjalnie przystosowane samoloty, na pokładzie których znajdują się miejsca przygotowane dla ludzi niepełnosprawnych, jak również profesjonalnie przystosowane toalety. Nawet tanie loty Kraków - Glasgow linią Ryanair mają w swojej ofercie zaproszenie dla takich ludzi, to znaczy, że bez problemów mogą zwiedzać inne kraje.

O czym trzeba pamiętać podczas lotu Kraków - Glasgow linią Ryanair

Jeśli niepełnosprawny chce skorzystać z propozycji którą posiadają tanie loty Kraków - Glasgow linią Ryanair, to powinien pamiętać, aby wypełnić odpowiedni formularz. Wówczas linie lotnicze będą wiedziały, że dana osoba chce lecieć i będzie ona miała zarezerwowane miejsce. Czasem ilość odpowiednich miejsc w samolocie jest ograniczona, więc dobrze jest uprzedzić o swojej obecności na trasie Kraków - Glasgow linią Ryanair

.

Jak długo będziemy lecieć?

Osoby niewidome i niesłyszące, mogą zabrać na pokład samolotu psa przewodnika. Oczywiście należy pamiętać o smyczy, kagańcu oraz potrzebnych zaświadczeniach, lecz jest to możliwe. Jeśli także wybierze się właściwy lot to dana podróż okaże się sympatycznie zapamiętana. Nie będzie kłopotów z braniem tego psa również wtedy, kiedy zarezerwujemy tanie loty Kraków - Glasgow linią Ryanair

.

A wózek inwalidzki?

Wyszukaliśmy najtańszy bilet, mamy pewność że pokład będzie przygotowany do osób niepełnosprawnych, lecz zastanawiamy się, czy zmieścimy się do niego z własnym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że na swoim wózku podjedziemy tylko do samolotu, potem obsługa samolotu Kraków - Glasgow linią Ryanair pomoże nam się przesiąść na mniejszy wózek, nim wjedziemy do środka, a nasz będzie schowany do luku bagażowego. Po skończonym przelocie, ponownie muszą nam pomóc, żebyśmy przesiedli się na swój wózek.

Trzeba zobaczyć jakich formalności należy dopełnić, abyśmy posiadali gwarancję, że dostaniemy się na przelot Kraków - Glasgow linią Ryanair. Trzeba podać dużo wiadomości o sobie, bo, tym lepiej linie lotnicze będą mogły się przyszykować do opieki nad nami i zagwarantowania tego co niezbędne. Ale im lżejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu nim zająć.