X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Graz

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Graz

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Graz

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Graz

Przewodnik po lotach Kraków Graz

Tanie podróże z przesiadkami

Jesteś pasjonatem podróży i zależy Ci na zminimalizowaniu kosztów związanych z rezerwacją biletów lotniczych? Znamy sposób na znalezienie tanich ofert lotów z przesiadkami, które pozwalają na eksplorowanie najdalszych destynacji. Na czym polega innowacyjna usługa Smart Connection? Co można robić w czasie pomiędzy kolejnymi lotami Kraków -Graz? Prezentujemy garść ciekawych informacji dla pasażerów.

Smart Connection - jak znajdować najkorzystniejsze loty składane

Przed Tobą wyjazd w interesach i chcesz zarezerwować bilety na lot Kraków -Graz? A może planujesz wyjazd do egzotycznego kraju z grupą znajomych? Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć bezpośredniego połączenia lotniczego, to zawsze możesz skorzystać z oferty składanej. Nie chcesz tracić czasu na wertowanie miliona kombinacji i wyszukiwanie najbardziej atrakcyjnych cen? Chcesz czuć się bezpiecznie w podróży i zaoszczędzić na lotach? Smart Connection to usługa, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających pasażerów. Algorytm pokazuje tylko najkorzystniejsze oferty - pewne połączenia w niskich cenach.

Przesiadka - muzeum, zakupy czy lokalny targ

Loty przesiadkowe, które wyszukuje Smart Connection mogą zawierać oferty zarówno tanich linii, jak i regularnych. Przesiadki mogą być kilkunastogodzinne, jak i wiązać się z koniecznością wynajęcia pokoju hotelowego. Jeśli jesteś miłośnikiem podróży, to świetny pomysł na poszerzenie horyzontów! Do kolejnego lotu Kraków -Graz zostało Ci sporo czasu? W takiej sytuacji warto sprawdzić miejscowe atrakcje - średniowieczne kamienice, kościoły, kina, odwiedzić targ i kupić pamiątki dla przyjaciół. A może lubisz testować nowe smaki? Wybranie się do restauracji serwującej specjały lokalnej kuchni to świetny pomysł.