gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Halmstad

już od 39 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
18 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
19 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
19 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
18 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
19 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Halmstad

Przewodnik po lotach Kraków Halmstad

Wypożyczenie samochodu podczas podróży Kraków - Halmstad- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla turystów

Lecisz z przyjaciółmi w podróż Kraków - Halmstad, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości miejsc w trakcie całego wyjazdu? Jeśli posiadasz kolejne fundusze, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Kraków - Halmstad. Możesz tego dokonać na miejscu lub przed wyjazdem online przy pomocy naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie auta, które spełni wszystkie nasze wymogi. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu auta, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór pojazdu

Przed wyjazdem Kraków - Halmstad wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Pojazd można odebrać, a potem zostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszelkie usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze auta nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w momencie zwrotu samochodu. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu auta, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Leon Leros

Tanie loty Belgrad Porto Kheli

Tanie loty Lund Saariselka

Tanie loty Enkoping Karlstad

Tanie loty Gossau Sg Huelva

Tanie loty Thalwil Rapperswil

Tanie loty Melilla Bakkafjordur

Tanie loty Lucca Kos

Tanie loty Porto Kheli Alvesta

Tanie loty Buchs Sg Faro

Tanie loty Air Algerie wylot z: Oran