X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Haskovo

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Haskovo

Bilety lotnicze Kraków Haskovo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Haskovo

Przewodnik po lotach Kraków Haskovo

Dziecko w podróży Kraków - Haskovo - poradnik dla rodziców

Planujesz lot samolotem zniemowlakiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Niżej przedstwiamy skondensowaną listę zagadnień, którą każdy rodzic powienien przeczytać zanim pojedzie na wymarzony lot Kraków - Haskovo.

Wiek malucha a cena biletu do Kraków - Haskovo

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach rodzica przewoźnik nie żąda opłaty albo ma stałą opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć kupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obowiązkowe dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzynarodowych rejsów, Twój niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z niemowlakiem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz niemowlę samodzielnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem podróżować będzie niespokrewniony opiekun w trakcie podróży musi obowiązkowo mieć pisemną zgodę opiekunów oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Transportowanie malucha z Kraków do Haskovo

Dzieci poniżej dwóch lat, przede wszyskim są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestpuste krzesło możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub zarezerwuj dziecku miejscówkę. Masz wtedy możliwość przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy pociecha może zabrać walizkę zależy od linii lotniczych, z usług której