X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Kraków Hawana

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Kraków Hawana

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Swiss Kraków Hawana

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Swiss Kraków Hawana

Przewodnik po lotach Swiss Kraków Hawana

Dojazd na lotnisko

Usługi linii lotniczych kuszą coraz więcej turystów, który chcą eksplorować świat. Przed Tobą długo oczekiwany urlop i zastanawiasz się, czym dojechać na lotnisko? Podróżni mają do wyboru dojazd własnym samochodem lub skorzystanie z oferty transferów na lotnisko, które świadczy wielu przewoźników. Jakie są zalety tych rozwiązań? Sprawdziliśmy to!

Dlaczego warto wybrać samodzielny dojazd

Wybór własnego auta to rozwiązanie dla osób ceniących niezależność, które chcą szybko dotrzeć do celu. Kupiłeś bilety na podróż Kraków - Hawana linią Swiss International Air Lines, ale zastanawiasz się co zrobić z pojazdem? Rozwiązaniem może okazać się oferta miejsc parkingowych położonych w niedalekim sąsiedztwie od portu lotniczego. Parkingi są monitorowane i zapewniają maksymalny komfort. Opłatę za postój uiszcza się przeważnie już po powrocie z wakacji, co jest znakomitym rozwiązaniem np. w przypadku anulowania lotu. Należy też zaznaczyć, że im dłuższy postój, tym niższa opłata za dzień, dlatego z ofert parkingów opłaca się korzystać zwłaszcza przy długoterminowych wyjazdach. Firmy udostępniające miejsce postojowe zazwyczaj oferują wygodny i bezpłatnytransport bezpośrednio na lotnisko - posiadają flotę busów.

Wybierz transfer i nie martw się niczym

Planujesz lot Kraków - Hawana linią Swiss International Air Lines, ale nie możesz pozwolić sobie na dojazd na lotnisko własnym pojazdem? W takim przypadku warto skorzystać z ofert lokalnych firm przewozowych, które oferują dojazd bezpośrednio do portu lotniczego. Nie musisz nosić toreb, wertować map z dojazdem i tracić majątku na benzynę - po prostu wsiadasz do autokaru i docierasz bezpiecznie na miejsce. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które oferują transport z różnych miast, a nowoczesne busy zapewniają komfortową podróż na i z lotniska.