X
Ładowanie...

Tanie loty Hahn Air Kraków Ho Chi Minh City

już od 1944 zł
22 lut 01 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ho Chi Minh City

Bilety lotnicze Polska Ho Chi Minh City

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 maj (śro)
Air China
Ho Chi Minh City
07 cze (pią)
Air China
Warszawa
22 maj (śro)
Air China
Ho Chi Minh City
09 cze (nie)
Air China
Warszawa
24 maj (pią)
Air China
Ho Chi Minh City
07 cze (pią)
Air China
Warszawa
24 maj (pią)
Air China
Ho Chi Minh City
09 cze (nie)
Air China
Warszawa
25 maj (sob)
Air China
Ho Chi Minh City
07 cze (pią)
Air China
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hahn Air Kraków Ho Chi Minh City

Przewodnik po lotach Hahn Air Kraków Ho Chi Minh City

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Kraków - Ho Chi Minh City linią Hahn Air może być bardzo stresująca, co jest związane również z koniecznością przejścia odprawy. Jak wygląda odprawa i na co musimy się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów.

Staw się na lotnisku przed czasem

Przed Tobą lot Kraków - Ho Chi Minh City linią Hahn Air? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 2 godziny przed startem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Potem konieczne jest nadanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer miejsca czy data odlotu.

Jak przebiega kontrola bezpieczeństwa

Po odprawie biletowo-bagażowej trzeba udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż pokładowy, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobowiązany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanej kuwety - chodzi np. o klucze, monety czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem konieczne okazuje się zdjęcie butów.

Wejście na pokład

Po przejściu przez kontrolę podróżny z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa prosi o przejście do tzw. rękawa lub autobusu transportującego podróżnych na pokład. Należy również dodać, że obecnie wielu przewoźników, np. obsługujących loty Kraków - Ho Chi Minh City pozwala przejść odprawę online, co bardzo przyspiesza cały proces.