X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Hohenems

już od

02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Hohenems

Bilety lotnicze Kraków Hohenems

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Hohenems

Przewodnik po lotach Kraków Hohenems

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa lub kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy najważniejsze informacje dla właścicieli. W jaki sposób należy przewozić psa w czasie lotu Kraków -Hohenems?

Czy ze zwierzakiem można podróżować?

Na wstępie warto zauważyć, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich linii wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Zdarza się też, że zwierzę może być przewożone w bagażowni lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla czworonoga. Wybrałeś lot Kraków - Hohenems, a w kabinie pasażerskiej mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla futrzaka nie trzeba zamawiać oddzielnego biletu. Konieczne jest natomiast przygotowanie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie przetrwa lot. Pojemnik musi oczywiście pozwalać zwierzęciu na swobodę ruchów.

Paszport i mikroczip

Jeżeli planujesz przewieźć zwierzaka w kabinie pasażerskiej, pamiętaj o czynnościach urzędowych. Najważniejsze są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Zwierzę musi także mieć wszczepiony czip - jest to wymagane na terenie całej wspólnoty unijnej. Planujesz lot Kraków -Hohenems? Pamiętaj, że w trakcie podróży kontener ze zwierzęciem nie może być otwierany, a samego kota nie można z niego wyjmować. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do zamknięcia - to sprawi, że lepiej zniesie podróż i będzie spokojniejszy.