X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Hudiksvall

już od 80 zł
22 lis 29 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
07 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
21 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
28 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Hudiksvall

Przewodnik po lotach Kraków Hudiksvall

Transport leków w bagażu podręcznym w tanich lotach Kraków - Hudiksvall

O ile sprawa przewożenia żywności i płynów w samolocie jest wszystkim bardzo dobrze znana, o tyle przewożenie lekarstw może wywoływać niepewność i kontrowersje. Podpowiadamy, które leki możesz zabrać ze sobą do samolotu i jakie są warunki przewoźników co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

Wedłu przepisów klienci mają prawo wziąć ze sobą leki w bagażu podręcznym. To dobra nowina dla osób korzystających z tanich lotów Kraków - Hudiksvall, z takiego powodu, że najczęściej mają oni jedynie tego rodzaju bagaż. Należy wszystkie lekarstwa wpakować do przezroczystej kosmetyczki, dzięki temu szybciej przejdziesz odprawę.

Możesz przewozić w zasadzie leki każdego rodzaju. W bagażu podręcznym możesz spakować leki kupowane w aptece czy markecie, wydawane bez recepty (pastylki na ból gardła, preparaty do nosa czy maści). Bez problemu można również przewozić krople do oczu i płyny dezynfekujące i masz możliwość spakować więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym masz możliwość spakować również leki wydawane na receptę przez lekarza specjalistę. Jednak to podlega specjalnym zasadom.

Przewożenie leków na receptę

Lekarstwa sprzedawane na receptę także można przetransportować w bagażu podręcznym. Obojętnie, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Kraków - Hudiksvall, czy decydujesz się na regularne linie lotnicze – w obu opcjach możesz zabrać ze sobą medykemnty na pokład. Należy tylko powiedzieć podczas odprawy, że masz je przy sobie.

Leki wydawane na receptę od czasu do czasu jednak mają problem z przejściem kontroli bagażowej. Dzieje się tak, ponieważ w innych państwach są inne reguły dotyczące wydawania i przepisywania. Z tego powodu także możesz zostać poproszony o potwierdzenie autentyczności lekarstw, co znaczy, że jedynie należy okazać odpowiednią dokumentację. Najczęściej wystarczy zwykłe zaświadczenie od lekarza.

Linie lotniecze

Koniecznie zobacz, jacy przewoźnicy obsługują trasę Kraków - Hudiksvall