X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Ikast

już od

30 kwi 07 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Ikast

Bilety lotnicze Kraków Ikast

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Ikast

Przewodnik po lotach Kraków Ikast

Odwołany lub opóźniony samolot Kraków - Ikast. Kiedy lot Kraków - Ikast jest opóźniony

Odwołany lot – to jest największy koszmar podróżujących lecących z przesiadkami. Możliwość opóźnionego lotu możne napsuć nerwów także pozostałym pasażerom. Dowiedz się, co w przypadku, jeżeli twój lot zostanie odwołany albo będzie mocno opóźniony.

Po pierwsze opanuj nerwy

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są powszechne. To zazwyczaj niezbyt częste wypadki, które są usprawiedliwione złą pogodą, strajkami na w miejscu przylotu lub problemami natury technicznej. Jednakże nie wpływa to na to, że w czasie podania informacji, podróżni mogą być zestresowani. Jednak nie masz się czym martwić – nie będziesz pozostawiony sam sobie. Organizator lotu jest zobowiązany do pomocy.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Kraków - Ikast, obowiązują się do znalezienia ci biletu następnym samolocie, jeżeli w wyniku opóźnienia spóźnisz się na przesiadkę. Co więcej, muszą dostarczyć pasażerom jedzenie i wodę, a w takim przypadku, że czas oczekiwania na lot bardzo się wydłuży, także pokój w hotelu. Możesz poszukania tego samodzielnie, przykładowo wyszukując hotele znajdujące się w niewielkiej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Po odwołanym lub opóźnionym locie samolot będzie opóźniony lub odwołany możesz żądać odszkodowania nie tylko od twojej polisy. Przede wszystkim linia lotnicza jest zobowiązana zapłacić za przebudowanie biletu i dla przykładu przewiezienia cię na inne lotnisko. Poza tym możesz również domagać się odszkodowania. Masz na to tydzień.

Odszkodowanie jest możliwa, jeżeli opóźnienie jest dłuższe niż 3 godziny. Masz możliwość dostać zwrot kosztu zakupu biletu. Wysokość odszkodowania wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno tradycyjnych przewoźników, jak i tanich lotów Kraków - Ikast. Nie przysługuje ci tylko wtedy, jeśli opóźnienie było wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak na przykład wydarzeniem losowym.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Malmo Amsterdam

Tanie loty Kokkola Kopenhaga

Tanie loty Padwa Liege

Tanie loty Chios Leon

Tanie loty Udine Pula

Tanie loty Oristano Larisa

Tanie loty Irkuck Szanghaj

Tanie loty Zurych Odense

Tanie loty Oslo Prince George

Tanie loty Lipsk-Halle Salt Lake City

Tanie loty Hemavan Morges