X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Jambol

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Jambol

Bilety lotnicze Kraków Jambol

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Jambol

Przewodnik po lotach Kraków Jambol

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tyle lot, ale często po prostu lotnisko. Tłumy, hałas, nowa sytuacja – to z pewnością stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego powinieneś się obawiać podczas pierwszego lotu i jak się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale stresująca. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Jeżeli podróżujesz na terenie Europy, potrzebny ci jest wyłącznie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, również tanie loty Kraków - Jambol, uznają bilety elektroniczne. Nie musisz nic wydrukować, wystarczy tylko numer potwierdzenia rezerwacji.

Podczas odprawy zostanie sprawdzony zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa ma prawo do poproszenia cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się przy taśmie wszystkie monety i papiery, które nosisz w kieszeni spodni, włóż tam również torebkę, kurtkę czy szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Kraków - Jambol

Tanie loty zazwyczaj pozwalają zabrać jedynie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on tak duży, że z pewnością się w nim zmieścisz. Jednakze trzeba wszystko przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana wieża ciasno zwiniętych podkoszulek nie została rozwalona.

Na wierzchu ułóż ważne dokumenty – w końcu będziesz musiał je okazać w trakcie odprawy. Postaraj się aby na wierzchu była także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem bagażu należy położyć także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będziesz musiał niszczyć przemyślanie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu dowiedz się, jakie rzeczy można zabrać na pokład w tanich lotach Kraków - Jambol.