X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Joroinen

już od 123 zł
14 lip 21 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
19 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Joroinen

Przewodnik po lotach Kraków Joroinen

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Kraków -Varkaus i chcesz upewnić się, że wszystko odbędzie się bez zakłóceń? Przed wyjazdem sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają pasażerowie. Kiedy możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdź nasz artykuł!

Sprawdź obowiązujące regulacje

Planujesz urlop na terenie Unii Europejskiej? Przed wyjazdem należy sprawdzić unijne przepisy, które wskazują podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto zweryfikować również przed lotami do bardziej odległych destynacji. Przed Tobą lot Kraków -Varkaus, a może masz inne plany? Podstawowa zasada mówi o tym przewoźnik może nie wpuścić do samolotu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z osobami, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. Turyści muszą również pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zabronione jest przewożenie artykułów, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych - np. żyletki, ostrza, materiały łatwopalne.

Opóźnienie lotu i overbooking

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Według przepisów jest to możliwe w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak traktować turystów z odpowiednim szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać ochotników do opuszczenia samolotu. W takiej sytuacji linie lotnicze są też zobligowane do wypłacenia rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Podróżni mają wówczas prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń przed lotem Kraków -Varkaus pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Aviano Siauliai

Tanie loty San Giovanni Rotondo Liepaja

Tanie loty Schaffhausen Trollhattan

Tanie loty Kitee Buchs Sg

Tanie loty Mali Losinj Struer

Tanie loty Appenzell Zadar

Tanie loty Agrinion Olten

Tanie loty Rapperswil Ikaria Island

Tanie loty Enontekio Olten

Tanie loty Soria Adelboden

Tanie loty Air France Tunis Wrocław