gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Kalmar

już od 1153 zł
02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kalmar

Bilety lotnicze Polska Kalmar

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
31 paź (śro)
SAS
Kalmar
06 lis (wto)
SAS
Warszawa
01 lis (czw)
SAS
Kalmar
05 lis (pon)
SAS
Warszawa
01 lis (czw)
SAS
Kalmar
06 lis (wto)
SAS
Warszawa
01 lis (czw)
SAS
Kalmar
04 lis (nie)
SAS
Warszawa
02 lis (pią)
SAS
Kalmar
05 lis (pon)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Kalmar

Przewodnik po lotach Kraków Kalmar

Jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu?

W bagażu rejestrowanym kosmetyki można przewozić niemal bez żadnych ograniczeń. Jednak już w bagażu podręcznym jest to obwarowane kilkoma warunkami. Wiele podróżnych mieszcząc się w bagażu podręcznego, szuka informacji, jakie kosmetyki może wziąć ze sobą, a co jest niemożliwe. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Kosmetyki, które można zabrać na pokład samolotu

Lista kosmetyków, które możesz zabrać na pokład jest bardzo długa. Właściwie w podręcznym bagażu w tanich lotach Kraków - Kalmar może znaleźć się niemalże wszystko. Spakujesz tam zarówno kosmetyki do make-up, jak i mydła, płyny do kąpieli, czy balsamy. Możesz również zabrać aerozole, przykładowo dezodoranty.

Większy kłopot jest, kiedy planujesz zabrać nożyczki do paznokci i maszynki do golenia. Jednorazowa maszynka z osłoniętym ostrzem w plastikowej pokrywce być przewieziona na pokładzie, ale już mazynki z nieosłoniętymi ostrzami nie nie wolno zabrać. W tym wypadku powinieneś wpakować to do bagażu rejestrowanego albo po prostu wziąć ze sobą golarkę elektryczną.

Przewożenie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Kraków - Kalmar i tradycyjne linie lotnicze podają specjalne wymagania dotyczące sposobu przewożenia kosmetyków. Przede wszystkim wszelkie płynne kosmetyki (płyn do demakijażu, płyn do ust, żelowe kosmetyki) powinny być przelane do specjalnych wykonanych z plastiku buletel. Te zaś muszą mieć pojemność 100 ml.

Zabierane buteleczki z płynami należy zmieścić do torebki z przezroczystego plastiku. W trakcie kontroli bagażu bywa to sprawdzane. Należy także mieć informację, że do bagażu podręcznego możesz włożyć wyłącznie 1 l płynów. Ograniczenia te są w regulaminach zarówno tanich lotów Kraków - Kalmar, jak i tradycyjnych linii lotniczych.