gs
X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Kraków Katania

już od 304 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Katania

Bilety lotnicze Kraków Katania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
24 maj (pią)
Ryanair
Katania
09 cze (nie)
Ryanair
Kraków
24 maj (pią)
Ryanair
Katania
11 cze (wto)
Ryanair
Kraków
24 maj (pią)
Ryanair
Katania
07 cze (pią)
Ryanair
Kraków
26 maj (nie)
Ryanair
Katania
09 cze (nie)
Ryanair
Kraków
26 maj (nie)
Ryanair
Katania
11 cze (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Kraków Katania

Przewodnik po lotach EasyJet Kraków Katania

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Kraków - Katania linią easyJet to dla wielu osób ogromny stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale także z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co musimy się przygotować? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów.

Karta pokładowa

Przed Tobą lot Kraków - Katania linią easyJet? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty pokładowe. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, bądź na miejscu już na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu i godzina.

Kontrola bezpieczeństwa

Po odprawie biletowo-bagażowej trzeba stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż podręczny, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi między innymi o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy elektronikę - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych sytuacjach w grę wchodzi kontrola osobista.

A może odprawa online

Po przejściu przez kontrolę podróżny z bagażem podręcznym może nareszcie udać się do hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autobusu rozwożącego turystów do samolotu. Warto także dodać, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. obsługujących trasy Kraków - Katania pozwala przejść odprawę online, co bardzo upraszcza cały proces.