gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Kraków Katania

już od 971 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Kraków Katania

Bilety lotnicze KLM Kraków Katania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
09 sty (śro)
KLM
Katania
12 sty (sob)
KLM
Kraków
10 sty (czw)
KLM
Katania
12 sty (sob)
KLM
Kraków
10 sty (czw)
KLM
Katania
14 sty (pon)
KLM
Kraków
10 sty (czw)
KLM
Katania
13 sty (nie)
Alitalia
Kraków
11 sty (pią)
KLM
Katania
13 sty (nie)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Kraków Katania

Przewodnik po lotach KLM Kraków Katania

Lot Kraków - Katania linią KLM nie musi być nudny

Rozumiemy, że podczas lotu Kraków - Katania linią KLM zarówno dorośli jak i dzieci mają prawo się nudzić. Dzieci zazwyczaj co parę minut wymagają następnych bodźców, przez to ich opiekunowie starają się przyszykować na taką sytuację. Ale trzeba wiedzieć, że także dorosły, jeśli posiada zaplanowany długi lot, ma szansę czuć zmęczenie i znużenie. Dlatego właśnie warto takim sytuacjom zapobiegać.

Co zrobić, żeby lot Kraków - Katania linią KLM się nie nudził?

Nie zawsze uda nam się wyszukać najkorzystniejsze połączenie Kraków - Katania linią KLM trwające , które gwarantowałoby minimalny czas spędzony w samolocie. Może się wtedy okazać, że będziemy poszukiwać sposobu, żeby nie znudzić się w czasie takiego przelotu, zwłaszcza jeśli nie poleci z nami nikt ze znajomych. Warto wówczas zjeść coś lekkiego i w czasie całej trasy Kraków - Katania linią KLM spróbować spać, w czym mają szansę nam dopomóc zatyczki do uszu oraz maseczka na oczy. Jeśli jednak nie chcemy albo nie możemy spać, mamy możliwość sobie umilić czas w odmienny sposób. Książką, słuchając muzykę, lub pracując na laptopie. Powinniśmy jednak pamiętać, że nie tylko tanie loty Kraków - Katania linią KLM, ale wszystkie na jakie się zgodzimy, będą od nas wymagały odłączenia sprzętów elektronicznych w czasie startu oraz lądowania.

Mamy szansę coś zjeść lecąc na trasie lot Kraków - Katania linią KLM

Żeby urozmaicać sobie lot, możemy w jego czasiecoś przegryźć. Co prawda może się okazać, że tanie loty Kraków - Katania linią KLM nie oferują nam takiej oferty, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy zabrali ze sobą coś do jedzenia, oczywiście wcześniej patrząc w regulaminie przewoźnika, którego wybierzemy

co mamy prawo ze sobą zabrać w bagażu podręcznym, a jakiego pożywienia zabierać nie możemy. Trzeba jednak pamiętać, aby unikać tu spożywania alkoholu, ponieważ możemy się źle poczuć, a jeżeli będziemy się po nim oburzać, to pilot ogłosi awaryjne lądowanie i będziemy usunięci z samolotu. Czasem tanie loty Kraków - Katania linią KLM proponują nam darmowe czasopisma do poczytania, a więc z nich także możemy skorzystać, ponieważ to zawsze choć chwila zmiany.

Rozmowa z sąsiadem też nie będzie zła

Nawet jeżeli w podróż Kraków - Katania linią KLM wybraliśmy się sami, to nie oznacza, że przez calutki przelot nie mamy prawa się do nikogo odezwać. Być może warto uśmiechnąć się do sąsiada, zapytać czy już kiedyś leciał samolotem, czy się boi? Ma szansę się okazać, że natrafimy na kogoś interesującego, z kim przedyskutujemy calutki przelot i nawet nie zauważymy, kiedy się on zakończy. To, że zamówiliśmy tanie loty Kraków - Katania linią KLM wcale nie oznacza, że musimy się podczas nich męczyć. Tu wiele zależeć będzie od nas samych i naszego przygotowania do lotu.

Jeśli już mamy wyszukane najtańsze bilety (ceny nawet od , zapakowane walizki i jesteśmy przygotowani do podróży, to warto pomyśleć, czy zabraliśmy ze sobą coś: książkę, tablet, laptop, opaskę na oczy, co pomoże nam zwalczyć znudzenie podczas przelotu oraz zrobić go jeszcze fajniejszym.