X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kraków Katania

już od 6154 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Kraków Katania

Bilety lotnicze Lufthansa Kraków Katania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
23 maj (czw)
Lufthansa
Katania
30 maj (czw)
Lufthansa
Kraków
08 sty (wto)
Lufthansa
Katania
11 sty (pią)
Alitalia
Kraków
08 sty (wto)
Lufthansa
Katania
12 sty (sob)
Alitalia
Kraków
07 sty (pon)
Lufthansa
Katania
14 sty (pon)
Alitalia
Kraków
09 sty (śro)
Lufthansa
Katania
14 sty (pon)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Kraków Katania

Przewodnik po lotach Lufthansa Kraków Katania

Podróżni otrzymują nakazy w czasie przelotu Kraków - Katania linią Lufthansa

Bardzo często skupiamy się na tym, co się nam należy. Skoro już wyszukaliśmy najtańszy przelot, to musimy sprawdzić jakie mamy prawa. Co mamy możliwość ze sobą zabrać, w jakich rozmiarach bagaż mamy prawo wziąć, jakie mamy prawa w czasie odprawy. Niewątpliwie znajdą się również tacy, którzy sprawdzają jakie zadośćuczynienie należy się za spóźniony czy anulowany lot. Chociaż nic nie wskazuje, żeby taka sytuacja mogła mieć miejsce. A czy klienci linii lotniczych posiadają tylko prawa?

Płacę – należy mi się

Niektórym się wydaje, że jak zapłacili za tanie loty Kraków - Katania linią Lufthansa, to należy im się wszystko, o co tutaj będą prosić. Faktycznie, obsługa posiada instrukcje odnośnie obsługi podróżnych podczas lotu Kraków - Katania linią Lufthansa, ale nie może spełniać wszystkich zachcianek. Chociaż nieustannie powinna się odnosić z szacunkiem i kulturą. Jednak trzeba wiedzieć, że każdy przewoźnik ma swoje założenia, i tego należy pilnować. W takim regulaminie możemy odnaleźć informacje, o co mamy szansę poprosić, na co mamy prawo liczyć nawet kupując tanie loty Kraków - Katania linią Lufthansa. Jednak musimy również sprawdzić, co nam wolno oraz co jest zabronione.

Będziemy mieli swoje obowiązki na trasie Kraków - Katania linią Lufthansa

Pragnąc się właściwie przyszykować do podróży Kraków - Katania linią Lufthansa, powinniśmy poznać swoje prawa, jak i obowiązki. W kodeksie wyczytamy, że trzeba się: zastosować do poleceń obsługi, trzymać przy sobie niezbędne dokumenty tożsamości oraz pozwalające na lot, jak także pozwolenia lekarskie, kiedy są niezbędne. Nawet wykupując krótki przelot powinniśmy pamiętać o dopełnieniu kwestii związanych z niezbędną wizą albo odprawą celną. Nikt za nas tego nie wykona. Wyszukując na FRU.pl tanie loty Kraków - Katania linią Lufthansa, w jednym miejscu możemy uzyskać niezbędne informacje. Dzięki nim bez trudu przygotujemy się do przelotu uzyskując pewność, że będziemy wiedzieć to co najważniejsze.

Nie będzie miało znaczenia, czy wykupujemy tanie loty Kraków - Katania linią Lufthansa czy lecimy prywatnym lotem. Za każdym razem trzeba słuchać poleceń obsługi oraz zastosować się do wytycznych. To od tego będzie zależeć nasze bezpieczeństwo w czasie latania. Istotne będzie, żebyśmy znali swe prawa, ale powinniśmy też poznać swoje obowiązki.

Pupil leci wspólnie z nami na linii Kraków - Katania

Sporo ludzi ma zwierzaki. Traktują ich jak kolejnych z rodziny i gdy planują lecieć na urlop Kraków - Katania, chcą aby ich zwierzak leciał z nimi. Lecz czy to w ogóle będzie możliwe? Czy linie lotnicze wyrażają zgodę na to, aby zwierzaki znalazły się na pokładzie i razem ze swoimi opiekunami pokonały drogę Kraków - Katania?

Co powinniśmy się dowiedzieć, zanim zarezerwujemy przelot Kraków - Katania

Jeżeli mamy w planach wzięcie na wakacje zwierzęcia, to powinniśmy się dopytać, w jaki sposób to wygląda w praktyce. Zazwyczaj tanie loty Kraków - Katania zezwalają na takie przewożenie, jednak powinniśmy do tego odpowiednio przygotować naszego zwierzaka. Istotne będzie kupienie odpowiedniego transporterka, w którym pupil przesiedzi całą podróż. Dlatego też, trzeba go do niego wcześniej przyzwyczajać. Nawet jeśli wykupimy najtańszy lot , będzie możliwość, że nasz pupil poleci z nami na pokładzie samolotu. Pod warunkiem, że jest niewielkich rozmiarów oraz wagi, jak również będzie to dopuszczalne w państwie, do jakiego lecimy.

Jeżeli nie pokład, to w jakim miejscu?

Nasz zwierzak okazuje się być znacznych wielkości, a może w samolocie już jest parę zwierzątek? Wówczas będziemy musieli wiedzieć, że tanie loty Kraków - Katania zaproponują naszemu zwierzakowi przelot w luku bagażowym. Nic mu się tam nie stanie, z tego powodu spokojnie powinniśmy się na to zgodzić. Tam też będzie się znajdował w transporterze.

Co musimy zabrać na lot Kraków - Katania?

Nie będzie miało znaczenia, czy wybraliśmy najkrótszy lot , czy odbywamy dłuższy lot. Jesteśmy zobowiązani mieć do naszego pupila: listę szczepień, pismo od weterynarza oraz na terenie UE specjalny paszport dla niego. Chcąc się właściwie przyszykować, aby tanie loty Kraków - Katania były przyjemnym przeżyciem tak dla nas, jak i dla naszego zwierzaka, powinniśmy zapamiętać, aby: przyzwyczaić go do klatki do przewożenia, doczepić etykietę z jego imieniem oraz zasadami żywienia, prędzej wyprowadzić na spacer oraz nie dawać jedzenia na kilka godzin przed lotem, a wodę wyłącznie w niewielkich ilościach.

Rzecz jasna, za naszego pupila, będziemy musieli ponieść odpowiednią płatność, lecz trzeba to wykonać, jeżeli chcemy, by był z nami na wakacjach. Wyjątkiem są psy przewodniki, za każdym razem będą mogły lecieć z nami na pokładzie, bez potrzeby używania transportera, a jedynie na smyczy. Dodatkowo, także tanie loty Kraków - Katania nie pobierają opłaty za podróż tego typu psa.