X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Kemi

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Kemi

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Kemi

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Kemi

Przewodnik po lotach Kraków Kemi

Lekarstwa w bagażu podręcznym - co można przewozić?

Każdy lot samolotem, np. na trasie Kraków - Kemi Tornio, wiąże się ze stresem, tym bardziej jeśli dokuczają nam problemy zdrowotne. Chcesz skompletować apteczkę do samolotu? Przedstawiamy praktyczny poradnik dla pasażerów!

Apteczka dla turysty

Turyści planujący lot Kraków - Kemi Tornio powinni przed wyruszeniem w drogę zadbać o spakowanie najważniejszych rzeczy - elementów garderoby czy kosmetyków, ale również skompletować praktyczną apteczkę, która przyda się w czasie podróży. Co powinno wchodzić w jej skład? Żeby podróż przebiegła bez niepotrzebnego stresu, warto mieć przy sobie tabletki przeciwbólowe, plastry oraz środki na problemy żołądkowe. Cierpisz na choroby przewlekłe? Zwróć uwagę na to, że istnieje grupa produktów, które mogą być wniesione na pokład - są to przede wszystkim lekarstwa niezbędne turyście w czasie lotu. W tym zakresie nie istnieją ograniczenia ilościowe. W przepisach operatorów lotniczych zazwyczaj wymieniane są medykamenty na receptę i środki ogólnodostępne - należą do nich między innymi spraye do nosa, płyny i żele, a także płyny do soczewek.

Jak przewozić leki

Zgodnie z przepisami linii lotniczych w bagażu podręcznym można również przewozić specjalistyczne artykuły - np. zasobniki z powietrzem, inhalator, a nawet defibrylator AED. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że przewożone na trasie Kraków - Kemi Tornio środki nie powinny zagrażać bezpieczeństwu innych podróżnych. Żeby uniknąć problemów, najlepiej przed wylotem zweryfikuj stosowne przepisy linii lotniczych. Przed wejściem do samolotu poinformuj pracownika o wnoszonych lekach. Chcesz przyspieszyć odprawę? Zapakuj leki do osobnej torby, a cały proces odbędzie się sprawnie.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Szeged Kemi

Tanie loty Nykobing Sjaelland Einsiedeln

Tanie loty Zagrzeb Bourgas

Tanie loty Enontekio Segovia

Tanie loty Waedenswil Rijeka

Tanie loty Reykjavik Thun

Tanie loty Fluelen Trapani

Tanie loty Manchester San Jose

Tanie loty Walencja Kalamata

Tanie loty Korean Air Tijuana

Tanie loty Madryt Amman