gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Kithira

już od 130 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
28 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
08 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
01 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
10 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Kithira

Przewodnik po lotach Kraków Kithira

Niepełnosprawność a podróż samolotem Kraków - kithira

Znacznie częściej samoloty, które oferowane są przez przeróżnych przewoźników mogą być przystosowane do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Znaczy to, że mogą oni bez trudu przemieszczać się w taki sposób, a dodatkowo także mają możliwość liczyć na bezpłatną pomoc, czy to na lotnisku czy już na pokładzie samolotu. Trzeba mimo wszystko zdać sobie sprawę z paru spraw, tak aby posiadać gwarancję, że właściwie się do tego latania przygotujemy, także jeżeli zamówimy tanie loty Kraków - kithira.

To co najważniejsze zgłośmy przed lotem Kraków - kithira

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że liczba przestrzeni dla osób niepełnosprawnych na pokładzie samolotu będzie ograniczona. Przez to już podczas rezerwacji na tanie loty Kraków - kithira musimy zgłosić te informacje liniom lotniczym tak aby mogły one to odnotować i odpowiednio nas ulokować w czasie lotu. Jeżeli przemieszczamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim podjechać do samolotu, a następnie przesiądziemy się na inny wózek, i nim dostaniemy się do samolotu. Nasz będzie włożony do luku bagażowego i dostarczony nam po wylądowaniu. Oczywiście podczas takiego przenoszenia się z wózka na wózek możemy oczekiwać na wsparcie obsługi takiego lotu.

Nie będzie miało wpływu na bagaż podręczny

Warto mieć wiedzę, że nawet wybierając najtańszy bilet , mamy prawo mieć gwarancję, że balkonik albo laska dopomagająca nam w poruszaniu się, nie będą wliczane do masy walizki. Oznacza to, że będzie nam przysługiwał jednakowy bagaż podręczny jak innym pasażerom. Dodatkowo także tanie loty Kraków - kithira zezwalają na darmową obecność psa przewodnika i co istotne, zezwalają aby znajdował się on razem z nami w kabinie samolotu.

Jeśli wiemy, że podczas lotu będziemy potrzebowali pomocy ze względu na pewną niepełnosprawność, to należy to wcześniej zgłaszać. W dodatku trzeba poznać swoje prawa, lecz także obowiązki, tak żebyśmy posiadali gwarancję, że odpowiednio przygotujemy się do takiej podróży. Tanie loty Kraków - kithira mają sporo ciekawych ofert, a ponieważ nie dyskryminują one ludzi z żadną niepełnosprawnością, to trzeba z tego korzystać. To także znaczy, że znacznie częściej na spełnienie planów o lotach decydują się niewidomi, niesłyszący, a także ludzie z niepełnosprawnością ruchową.