X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Kokkola

już od 496 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malmo
24 cze (nie)
Malmo Aviation
Lot bezpośredni
Helsinki
25 cze (pon)
Malmo Aviation
Lot bezpośredni
Malmo
24 cze (nie)
Malmo Aviation
Lot bezpośredni
Helsinki
26 cze (wto)
Malmo Aviation
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 sie (czw)
Air Baltic
Helsinki
18 sie (sob)
Air Baltic
Gdańsk
21 sie (wto)
Air Baltic
Helsinki
01 wrz (sob)
Air Baltic
Gdańsk
23 sie (czw)
Air Baltic
Helsinki
01 wrz (sob)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Kokkola

Przewodnik po lotach Kraków Kokkola

Planujemy podróż Kraków - Kokkola będąc w ciąży?

Wiele pań jest zdania, że jeśli ciąża odbywa się prawidłowo, to nie muszą się hamować, jeśli idzie o korzystanie z radości życia. To właśnie sprawia, że coraz więcej ciężarne decydują się na tanie loty Kraków - Kokkola, pragnąć sporo zwiedzić. Lecz czy to bezpieczne? A jeśli tak, to na co muszą okazać się być gotowe ciężarne, tak żeby posiadać gwarancję, że przelot Kraków - Kokkola przebiegnie spokojnie oraz bez zbędnych nerwów?

Zaświadczenie od doktora na przelot Kraków - Kokkola

Przede wszystkim, zanim będziemy korzystać z możliwości i zamówimy bilet w okazyjnej kwocie , trzeba spotkać się z lekarzem prowadzącym ciążę. Czy nie widzi on żadnych zakazów, żebyśmy mogły korzystać z przelotu Kraków - Kokkola. Trzeba go także prosić o stosowne zaświadczenie, w którym wpisze okres danej ciąży, ponieważ niektórzy przewoźnicy mają swoiste ograniczenia. Zazwyczaj nie polecimy, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży lub później.

Co robić w czasie przelotu Kraków - Kokkola

Jeżeli chcemy posiadać pewność, że lot Kraków - Kokkola okaże się dla nas przyjemny, to powinnyśmy wiedzieć o kilku wytycznych. Co kilkanaście minut trzeba podnieść się oraz przespacerować się po samolocie. Trzeba również zajmować miejsca przy przejściu, ponieważ może się okazać, że częściej będziemy musiały iść do łazienki. Czasem nawet zgadzając się na tanie loty Kraków - Kokkola uzyskamy przywileje podczas wsiadania na pokład. Jeśli jest możliwość, trzeba również wybierać ten przelot, jaki będzie trwał stosunkowo krótko . Podczas zapinania pasów, powinnyśmy poprosić stewardessę o pomoc, tak aby przechodziły one niżej niż brzuch i go nie uciskały.

Jeśli tylko nie będzie przeciwwskazań, tanie loty Kraków - Kokkola będą dozwolone także dla ciężarnej. Jeśli odpowiednio się przygotujemy do takiej wyprawy, może się okazać, że przeminie ona przyjemnie oraz bez jakichkolwiek problemów. Ale najpierw porozmawiajmy z naszym doktorem, a jeżeli będziemy lecieć za granicę, to trzeba się wyuczyć kilku niezbędnych zdań, takich jak na przykład „mam skurcze”, a zaświadczenie od lekarza dobrze jest mieć w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które zasady odnośnie kobiet w ciąży na pokładzie, posiadają określeni przewoźnicy.