X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Kraków Kos

już od 1360 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Aegean Air

Kraków Kos

Bilety lotnicze Aegean Air Kraków Kos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
08 lip (nie)
Aegean Air
Kos
19 lip (czw)
Aegean Air
Kraków
26 sie (nie)
Aegean Air
Kos
04 wrz (wto)
Aegean Air
Kraków
28 sie (wto)
Aegean Air
Kos
04 wrz (wto)
Aegean Air
Kraków
26 sie (nie)
Aegean Air
Kos
05 wrz (śro)
Aegean Air
Kraków
28 sie (wto)
Aegean Air
Kos
02 wrz (nie)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Kraków Kos

Przewodnik po lotach Aegean Air Kraków Kos

A co z ludźmi kalekimi podczas lotu?

Trzeba pamiętać, że osoby niepełnosprawne nie muszą cały czas przesiadywać w domu. Wiele linii lotniczych proponuje specjalnie przygotowane samoloty, w których znajdują się przestrzenie przygotowane do ludzi kalekich, jak również odpowiednio przygotowane łazienki. Również tanie loty Kraków - Kos linią Aegean Airlines posiadają w swojej propozycji zaproszenie dla tych ludzi, to znaczy, że swobodnie mogą podziwiać świat.

O czym należy pamiętać na trasie Kraków - Kos linią Aegean Airlines

Jeżeli człowiek niepełnosprawny pragnie skorzystać z propozycji którą mają tanie loty Kraków - Kos linią Aegean Airlines, to musi zapamiętać, aby wypisać właściwy formularz. Wówczas linie lotnicze będą wiedziały, że dana jednostka pragnie lecieć i będzie ona miała zarezerwowane miejsce. Czasami ilość takich przestrzeni w samolocie może być sztywno ustalona, więc dobrze jest powiadomić o własnej obecności podczas lotu Kraków - Kos linią Aegean Airlines

.

Ile będziemy lecieć?

Osoby niewidome i niesłyszące, mogą zabrać do środka samolotu psa przewodnika. Rzecz jasna należy pamiętać o smyczy, kagańcu i potrzebnych dokumentach, ale będzie to możliwe. Jeżeli jeszcze znajdzie się właściwy przelot to dana wyprawa będzie sympatycznie zapamiętana. Nie będzie problemów z zabraniem takiego psa nawet wtenczas, gdy wybierzemy tanie loty Kraków - Kos linią Aegean Airlines

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Znaleźliśmy najtańszy bilet, mamy pewność że samolot będzie przystosowany do osób niepełnosprawnych, ale zastanawiamy się, jak pomieścimy się do niego z naszym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że na swoim wózku podjedziemy jedynie do samolotu, następnie obsługa lotu Kraków - Kos linią Aegean Airlines dopomoże nam się przesiąść na mniejszy wózek, nim dostaniemy się do środka, a nasz zostanie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po zakończonym locie, znowu muszą nam asystować, żebyśmy przenieśli się na nasz wózek.

Warto sprawdzić których formalności trzeba dopilnować, żebyśmy posiadali pewność, że wejdziemy na lot Kraków - Kos linią Aegean Airlines. Im więcej informacji o sobie podamy, tym dokładniej linie lotnicze będą miały szansę się przygotować do zajmowania się nami oraz zagwarantowania tego co niezbędne. Nie mniej im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu tym zająć.