X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Kraków Kos

już od 1898 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Kos

Bilety lotnicze Kraków Kos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
22 lip (nie)
Aegean Air
Kos
31 lip (wto)
Aegean Air
Kraków
24 lip (wto)
Aegean Air
Kos
31 lip (wto)
Aegean Air
Kraków
25 lip (śro)
Swiss
Kos
31 lip (wto)
Aegean Air
Kraków
25 lip (śro)
Swiss
Kos
30 lip (pon)
Aegean Air
Kraków
22 lip (nie)
Lufthansa
Kos
30 lip (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norwegian Kraków Kos

Przewodnik po lotach Norwegian Kraków Kos

Czy jest szansa wziąć leki na lot Kraków - Kos linią Norwegian Air Shuttle

Jeżeli mieliśmy już kiedyś możliwość korzystać z oferty lotu Kraków - Kos linią Norwegian Air Shuttle, to z pewnością wiemy, w jaki sposób trzeba zapakować bagaż. Ale co, kiedy tym razem musimy przewieźć ze sobą leki? Czy wiemy, w jaki sposób to działa, które medykamenty możemy ze sobą zabrać oraz czy mamy szansę je trzymać w walizce podręcznej? Powinniśmy sprawdzić tą kwestię, tak żebyśmy mieli pewność, że lot Kraków - Kos linią Norwegian Air Shuttle przeminie nam spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.

Medykamenty w bagażu podręcznym w czasie lotu Kraków - Kos linią Norwegian Air Shuttle.

Głównie warto wiedzieć, że jeżeli wykupiliśmy bilet na tanie loty Kraków - Kos linią Norwegian Air Shuttle, to podobnie jak przy lotach regularnych, medykamenty mamy możliwość mieć w walizce podręcznej. Oczywiście powinniśmy powiadomić o ich obecności podczas kontroli osobistej, jak też powinniśmy je mieć w oddzielnej kosmetyczce. Wtedy kontrola odbędzie się sprawniej, i możemy wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na przelot. Działanie będzie takie, że mieć możemy medykamenty bez recepty, które są dostępne dla każdego i takie na receptę. Przy tych drugich, warto mieć oświadczenie od lekarza, ponieważ ma możliwość się sprawdzić przy konieczności weryfikacji medykamentów.

Jaki będzie limit na ich liczbę?

Jeżeli chodzi o leki w płynie, nie będzie ograniczenia na ich liczbę. To oznacza, że możemy wziąć na pokład syrop większy niż 100 ml. Ale, powinniśmy brać tylko taką ilość medykamentów, która jest nam faktycznie potrzebna podczas wycieczki. Tanie loty Kraków - Kos linią Norwegian Air Shuttle zezwalają również na wniesienie ze sobą niewielkich, zapakowanych igieł, pod warunkiem, że jakiś lek jest podawany podskórnie, jednak ich posiadanie również warto od razu zgłosić podczas sprawdzania. Ale, nawet jeżeli wybraliśmy najkrótszy lot, to i tak możemy mieć na pokładzie potrzebne środki wypisane na receptę, jak również krople do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli będzie miał poniżej 70% alkoholu.

Jeżeli wczytamy się w zasady związane z przewożeniem medykamentów, to dowiemy się, że mamy szansę także mieć ze sobą sprzęt medyczny. Ale warto zapytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to się odbędzie z transportem tego typu rzeczy jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może muszą lecieć w luku bagażowym. Jednak świadomość, że mamy szansę zabrać ze sobą medykamenty i niezbędny sprzęt medyczny, da nam prawo w końcu bez problemów korzystać z oferty, którą posiadają dla swoich klientów tanie loty Kraków - Kos linią Norwegian Air Shuttle.