X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Lamezia Terme

już od 46 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Włochy

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Włochy
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
21 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
23 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
21 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
24 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
21 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
26 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
21 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
28 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
21 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
29 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Lamezia Terme

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Lamezia Terme

Co z osobami niepełnosprawnymi w samolocie?

Trzeba zapamiętać, iż osoby niepełnosprawne nie mogą cały czas przesiadywać w mieszkaniu. Sporo linii lotniczych proponuje specjalnie przygotowane maszyny, na pokładzie których znajdują się przestrzenie przygotowane do ludzi niepełnosprawnych, a nawet profesjonalnie przygotowane toalety. Nawet tanie loty Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair posiadają w swojej propozycji ofertę dla takich osób, to znaczy, że swobodnie mają szansę podziwiać inne kraje.

Co trzeba wiedzieć na trasie Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair

Jeżeli niepełnosprawny pragnie skorzystać z propozycji którą mają tanie loty Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair, to musi zapamiętać, aby wypełnić właściwy dokument. Wówczas przewoźnik będzie wiedział, że taka jednostka pragnie lecieć i będzie ona miała zajęte miejsce. Czasami ilość takich miejsc na pokładzie jest ograniczona, więc dobrze jest powiadomić o własnej obecności na trasie Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair

.

Ile polecimy?

Ludzie niewidomi oraz niesłyszący, mogą wziąć na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu oraz niezbędnych zaświadczeniach, ale będzie to możliwe. Jeżeli także znajdzie się odpowiedni lot to dana podróż będzie miło zapamiętana. Nie będzie problemów z zabraniem tego zwierzaka nawet wtenczas, kiedy zarezerwujemy tanie loty Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair

.

A wózek inwalidzki?

Znaleźliśmy tani lot, wiemy że pokład będzie przystosowany do ludzi kalekich, ale namyślamy się, czy pomieścimy się do niego z własnym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że na swoim wózku podjedziemy tylko do wejścia, następnie załoga lotu Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair pomoże nam się przenieść na mniejszy wózek, którym wjedziemy do środka, a nasz będzie włożony do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym locie, znowu muszą nam asystować, żebyśmy przesiedli się na swój wózek.

Warto sprawdzić jakich dokumentów należy dopełnić, abyśmy posiadali gwarancję, że wejdziemy na przelot Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym lepiej linie lotnicze będą miały szansę się przygotować do opieki nad nami i zagwarantowania wszystkiego co potrzebne. Ale im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samodzielnie tym zajmować.