X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Lamezia Terme

już od 238 zł
30 mar 06 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Lamezia Terme

Bilety lotnicze Polska Lamezia Terme

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lamezia Terme
19 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 maj (wto)
Ryanair
Lamezia Terme
02 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lamezia Terme
29 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lamezia Terme
29 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
04 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lamezia Terme
11 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Lamezia Terme

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Lamezia Terme

Co z osobami niepełnosprawnymi w samolocie?

Trzeba zapamiętać, iż osoby niepełnosprawne nie mogą cały czas przesiadywać w mieszkaniu. Sporo linii lotniczych proponuje specjalnie przygotowane maszyny, na pokładzie których znajdują się przestrzenie przygotowane do ludzi niepełnosprawnych, a nawet profesjonalnie przygotowane toalety. Nawet tanie loty Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair posiadają w swojej propozycji ofertę dla takich osób, to znaczy, że swobodnie mają szansę podziwiać inne kraje.

Co trzeba wiedzieć na trasie Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair

Jeżeli niepełnosprawny pragnie skorzystać z propozycji którą mają tanie loty Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair, to musi zapamiętać, aby wypełnić właściwy dokument. Wówczas przewoźnik będzie wiedział, że taka jednostka pragnie lecieć i będzie ona miała zajęte miejsce. Czasami ilość takich miejsc na pokładzie jest ograniczona, więc dobrze jest powiadomić o własnej obecności na trasie Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair

.

Ile polecimy?

Ludzie niewidomi oraz niesłyszący, mogą wziąć na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu oraz niezbędnych zaświadczeniach, ale będzie to możliwe. Jeżeli także znajdzie się odpowiedni lot to dana podróż będzie miło zapamiętana. Nie będzie problemów z zabraniem tego zwierzaka nawet wtenczas, kiedy zarezerwujemy tanie loty Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair

.

A wózek inwalidzki?

Znaleźliśmy tani lot, wiemy że pokład będzie przystosowany do ludzi kalekich, ale namyślamy się, czy pomieścimy się do niego z własnym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że na swoim wózku podjedziemy tylko do wejścia, następnie załoga lotu Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair pomoże nam się przenieść na mniejszy wózek, którym wjedziemy do środka, a nasz będzie włożony do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym locie, znowu muszą nam asystować, żebyśmy przesiedli się na swój wózek.

Warto sprawdzić jakich dokumentów należy dopełnić, abyśmy posiadali gwarancję, że wejdziemy na przelot Kraków - Lamezia Terme linią Ryanair. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym lepiej linie lotnicze będą miały szansę się przygotować do opieki nad nami i zagwarantowania wszystkiego co potrzebne. Ale im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samodzielnie tym zajmować.