X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Las Palmas

już od 1168 zł
16 sie 23 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Las Palmas

Bilety lotnicze Kraków Las Palmas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
28 wrz (pon)
Brussels Airlines
Las Palmas
10 paź (sob)
Brussels Airlines
Kraków
26 wrz (sob)
KLM
Las Palmas
10 paź (sob)
KLM
Kraków
25 wrz (pią)
KLM
Las Palmas
09 paź (pią)
KLM
Kraków
27 wrz (nie)
KLM
Las Palmas
09 paź (pią)
KLM
Kraków
25 wrz (pią)
KLM
Las Palmas
10 paź (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Las Palmas

Przewodnik po lotach Kraków Las Palmas

Czy dowiedzieliśmy się o ubezpieczeniu na lot Kraków - Gran Canaria

Jeżeli wybieramy się w określoną podróż, a już tym bardziej, gdy chcemy polecieć Kraków - Gran Canaria, trzeba myśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia. Ma szansę nam się ono przydać w różnych sytuacjach, a mając je zakupione, bez wątpienia będziemy podchodzić spokojniej, do oferty, jaką mają tanie loty Kraków - Gran Canaria. Mamy wówczas większą pewność, że w przypadku jakichś kłopotów, możemy liczyć na pomoc odpowiednich osób.

Ubezpieczajmy bagaż na lot Kraków - Gran Canaria

Przede wszystkim powinniśmy się namyślić, czy nie chcemy ubezpieczyć bagażu w czasie lotu Kraków - Gran Canaria. Być może, że będziemy wówczas spokojniejsi, szczególnie jeżeli zamówimy tanie loty Kraków - Gran Canaria, które posiadają w swojej propozycji przesiadkę. Wówczas będziemy mieli gwarancję, że w przypadku zagubienia bagażu, czy jego późniejszego dostarczenia, możemy oczekiwać na uzyskanie odpowiedniego odszkodowania.

To nie jedynie za zagubiony bagaż

Jeśli przyjmujemy, że z naszym bagażem będzie wszystko w porządku, lub nawet nie zabieramy nic dodatkowego poza ten podręczny, to trzeba wiedzieć, że mamy prawo się także ubezpieczać od różnych wypadków. Jeżeli spóźni się nasz lot, albo z jakiegoś powodu będzie on anulowany, to również możemy nastawiać się na otrzymanie właściwego odszkodowania. Co więcej, tanie loty Kraków - Gran Canaria będą musiały nam wówczas zagwarantować siedzenie w innym samolocie, a jeżeli stanie się to realne dopiero na drugi dzień, to pokój w hotelu. Dodatkowo przy takim ubezpieczeniu, możemy w każdej chwili porozumieć się z profesjonalnymi ludźmi, a więc w jakiejkolwiek sytuacji nie będziemy pozostawieni sami sobie.

Trzeba się przypatrzeć temu co może nam zagwarantować to ubezpieczenie. Może się okazać, że jest to nieduża kwota, a nasz psychiczny komfort podczas przelotu Kraków - Gran Canaria, okaże się być znacznie większy. Dodatkowo warto tu powiedzieć, że przy takich ofertach, mamy możliwość liczyć na faktycznie dobre rozwiązania, które spowodują, że to ubezpieczenie będzie idealnie do nas dobrane. Co więcej możemy je wykupić na tanie loty Kraków - Gran Canaria, lecz warto o nich myśleć również wówczas, gdy będziemy chcieli korzystać z regularnych przewoźników.