X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Launceston

już od 641 zł
27 lip 03 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Australia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Australia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sydney
11 lis (pon)
Lot bezpośredni
Cairns
18 lis (pon)
Lot bezpośredni
Sydney
10 lis (nie)
Lot bezpośredni
Cairns
18 lis (pon)
Lot bezpośredni
Sydney
11 lis (pon)
Lot bezpośredni
Cairns
15 lis (pią)
Lot bezpośredni
Sydney
22 lis (pią)
Lot bezpośredni
Melbourne
25 lis (pon)
Lot bezpośredni
Sydney
20 lis (śro)
Volareweb
Lot bezpośredni
Melbourne
23 lis (sob)
Volareweb
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Launceston

Przewodnik po lotach Kraków Launceston

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla podróżnych

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Kraków - Launceston i nie masz pojęcia czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż kabinowy to typ bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każda linia lotnicza określa swoje regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu podręcznym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Kraków - Launceston, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać usunąć z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, błyszczyków, napojów, alkoholu. Jeśli mamy gotówkę to również pakujemy je do bagażu podręcznego. Zabranie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu podręcznego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Kraków - Launceston. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi kolcami, zwłaszcza takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja podróż do Kraków - Launceston nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój lot jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Kraków - Launceston możesz kupić potrzebne rzeczy.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Koszyce Ibiza

Tanie loty Perugia Ploeszti

Tanie loty Alvesta Lublana

Tanie loty Kopasker Saragossa

Tanie loty Olafsfjordur Alghero

Tanie loty Apeldoorn Mjolby

Tanie loty Den Helder Tyrgowiszte

Tanie loty Wenecja Oslo

Tanie loty Pula Kuusamo

Tanie loty Flybe British European wylot z: Rennes

Tanie loty Cagliari Bacau