X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Launceston

już od 1117 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Australia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Australia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Singapur
15 lis (czw)
Tiger
Lot bezpośredni
Sydney
25 lis (nie)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
21 paź (nie)
Tiger
Lot bezpośredni
Sydney
23 lis (pią)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
23 paź (wto)
Tiger
Lot bezpośredni
Sydney
21 lis (śro)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
23 paź (wto)
Tiger
Lot bezpośredni
Sydney
22 lis (czw)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
03 wrz (pon)
Tiger
Lot bezpośredni
Sydney
02 paź (wto)
Tiger
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Launceston

Przewodnik po lotach Kraków Launceston

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla podróżnych

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Kraków - Launceston i nie masz pojęcia czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż kabinowy to typ bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każda linia lotnicza określa swoje regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu podręcznym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Kraków - Launceston, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać usunąć z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, błyszczyków, napojów, alkoholu. Jeśli mamy gotówkę to również pakujemy je do bagażu podręcznego. Zabranie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu podręcznego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Kraków - Launceston. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi kolcami, zwłaszcza takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja podróż do Kraków - Launceston nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój lot jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Kraków - Launceston możesz kupić potrzebne rzeczy.