X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Leeds

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Leeds

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Leeds

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Leeds

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Leeds

W jaki sposób spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Kraków - Leeds linią Ryanair?

Nie ma znaczenia czy udajemy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeżeli polecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że ten bagaż powinien posiadać ustalone wymiary i wagę, tak byśmy mieli gwarancję, że będziemy mieli możliwość go wnieść na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy musieli niczego z niego wykładać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co zwracać uwagę?

Lecąc z Kraków do Leeds musimy wiedzieć, że do bagażu podręcznego trzeba włożyć dokumenty, pieniądze i wszelkie wartościowe rzeczy, nawet wtenczas, kiedy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest wybrać torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Kraków - Leeds linią Ryanair oferują nam szansę wzięcia na pokład tylko pojedynczej torby, przez to warto decydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można tanio dokupić na miejscu. Podczas kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc warto je trzymać na wierzchu, aby wszystko odbyło się prędko oraz sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Kraków - Leeds linią Ryanair

Jeżeli bierzemy jedynie bagaż podręczny, lub chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba ciężkie buty czy kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Kraków - Leeds linią Ryanair nie mają ograniczenia co do wagi pasażerów, czyli nie będzie problemów, abyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a ostateczny limit na nie to 1 litr.

Każda linia ma własną politykę bagażową

Organizując podróż samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każda linia posiada swoje reguły bagażowe. Przez to warto zobaczyć, kto jest na danej trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi zmieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Kraków - Leeds linią Ryanair, mają dosyć spore kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Warto rzetelnie sprawdzić, które przedmioty mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie musi posiadać wielkości i wagę, bo wtedy oszczędzimy mnóstwo stresów podczas lotu.