X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Lenzburg

już od 332 zł
10 kwi 17 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
27 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
29 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
30 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
01 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Lenzburg

Przewodnik po lotach Kraków Lenzburg

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawa opcja na tanie loty z Kraków - Lenzburg?

Organizujesz podróż do Kraków - Lenzburg i jedyną dostępną opcją jaką oferująprzewoźnicy jest lot przesiadkowy? Zanim odrzucisz taką opcję, sprawdź nasze porady, że loty transferowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wyjaśnić czym jest transferowy. Najprościej mówiąc to lot z przynajmniej jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a podczas takiej podróży podróżni zmieniają maszynę, czasem zmiana obejmuje również zmianę linii lotniczych. Po, co organizuje się takie loty z przesiadką? Ponieważ , nie zawsze podróż bez przystanków z Kraków do wybranego Lenzburg jest możliwa, zwłaszcza w przypadku dużych odległości, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie figuruje w planie. Wtedy pomocne są duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej połączeń i są lotniskami transferowymi. Jeśli planujesz podróż Kraków - Lenzburg Twój budżet jest ograniczony a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie wariant przesiadkowy jest dla Ciebie! Zasadniczo loty z przesiadkami są bardziej atrakcyjne cenowo. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz dośc dużo czasu lub nie masz pojęcia jak znaleźć i złożyć w całość taki lot odwiedź naszą stronę FRU.PL i skorzystaj z usługi Smart Connection. Jest to praktyczny algorytm, który wyszukuje połączenia z przesiadkamina trasie z Kraków do Lenzburg najbardziej korzystne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich linii lotniczych.

Lot z przesiadką – odprawa

W trakcie podróży transferowej na samym początku podczas odprawy zaleca się zapytać o ewentualne zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie pasażer powinien zostać poinformowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku przesiadkowym. Zazwyczaj informacje, które uzyskasz na lotnisku startowym pozostają bez zmian. Dobra rada od FRU.PL: zawsze sprawdzaj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot przesiadkowy Kraków - Lenzburg - czy bagaż odprawiany dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany nadaje się w w Kraków i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażowa na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli posiadasz więcej niż jeden bilet, bagaż trzeba odprawić raz jeszcze. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na kwicie bagażowym przyczepionym do rejestrowanej walizki, aby nabrać pewności, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Kraków - Lenzburg warto zapoznać się, z regulaminem konkretnych linii lotniczych co zrobić w sytuacji zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot pasażer może opuścić lotnisko?

Zostało Ci kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym turystą, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twój port transferowy. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Lenzburg. Dlatego przed lotem warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Kraków - Lenzburg