X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Linkoping

już od 828 zł
24 cze 01 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Linkoping

Bilety lotnicze Kraków Linkoping

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
03 sie (sob)
KLM
Linkoping
06 sie (wto)
KLM
Kraków
03 sie (sob)
KLM
Linkoping
07 sie (śro)
KLM
Kraków
03 sie (sob)
KLM
Linkoping
10 sie (sob)
KLM
Kraków
06 sie (wto)
KLM
Linkoping
10 sie (sob)
KLM
Kraków
03 sie (sob)
KLM
Linkoping
08 sie (czw)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Linkoping

Przewodnik po lotach Kraków Linkoping

Posiadamy nadbagaż na samolot Kraków - Linkoping?

Chociaż naprawdę się próbowaliśmy starać, to mimo wszystko nie udało nam się zapakować do torby o wymiarach podanych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze mówią o nadbagażu oraz zaoferują konkretne rozwiązania, które oczywiście będą wiązały się z dodatkową opłatą. Nie mniej, trzeba wiedzieć, co możemy robić, jeżeli mamy nadbagaż.

Czy są dopłaty?

Jeżeli wyszło, że przekroczyliśmy ustalone wielkości i wagę, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Kraków - Linkoping posiadają przeważnie określoną sztywną wartość od każdego kilograma nad wytyczne, a u regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dalsza trasa, tym wyższa jest opłata. Co ważne, dość często mamy możliwość za taki nadbagaż zapłacić prędzej, więc jeśli wiemy, że przekroczymy normy ustalone przez przewoźników, to warto z tego skorzystać. Wtedy też zapłacimy za taki nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Trzeba też wiedzieć, że bez względu na to czy są to linie regularne czy tanie loty Kraków - Linkoping nasz bagaż nie może przekraczać wagi 32 kg. Jeśli tak się stanie, trzeba wziąć drugi bagaż.

Musimy rozłożyć na kilka bagaży podczas przelotu Kraków - Linkoping

Jeśli taki bagaż przekracza dopuszczalne normy, to musimy pakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna wiąże się to z kolejnymi opłatami za taką drugą walizkę, a konkretne kwoty odnajdziemy na witrynie, która oferuje nam te tanie loty Kraków - Linkoping. Co ważne, to nie mamy możliwości zabrać kilku walizek o małej wadze. Możliwie jak najwięcej, jednak nie ignorując dopuszczalnego limitu, musimy włożyć do jednej torby. Wartość biletu, także jeśli zapłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tutaj wpływu na wielkość dozwolonego bagażu. Te wytyczne są ustalone na stałe i trzeba je znać jeszcze przed zakładanym pakowaniem, aby potem nie było niemiłej sytuacji

.

Wiedzmy, że nadbagaż ma prawo się przydarzyć wszystkim. Jednak tanie loty Kraków - Linkoping oferują nam szansę wykupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Trzeba jednak wiedzieć, że opłacając go prędzej, nim pojawimy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.