X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Kraków Linz

już od 1329 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Linz

Bilety lotnicze Kraków Linz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
27 cze (śro)
Austrian Airlines
Linz
01 lip (nie)
Austrian Airlines
Kraków
27 cze (śro)
Austrian Airlines
Linz
30 cze (sob)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Kraków Linz

Przewodnik po lotach LOT Kraków Linz

W jaki sposób przetrwać podróż Kraków - Linz linią LOT Polish Airlines z dzieckiem?

Narodziny potomstwa wcale nie powinny oznaczać, że musimy rezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę dziecko zabierać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym przelotem maluszka dobrze jest, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne rozwiązania na trasie Kraków - Linz linią LOT Polish Airlines

Jeżeli zaplanujemy lot z maleństwem, powinniśmy zadbać o to, żeby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na nocny lot, to może się okazać, że dziecko będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. Dodatkowo szukając biletów w korzystnej kwocie, powinniśmy wiedzieć, że dzieciaczki do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wtedy płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy większym potomstwie płacimy już za cały bilet, czasami tylko tanie loty Kraków - Linz linią LOT Polish Airlines oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed wylotem Kraków - Linz linią LOT Polish Airlines?

Trzeba sobie pozostawić troszkę czasu, tak abyśmy na spokojnie mogli się przyszykować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać prędzej, tak by bez nerwów zdać wszystkie walizki, móc spożyć coś delikatnego i bez problemów iść do łazienki na chwilę przed wylotem, w której przewiniemy maleństwo. Spora część przewoźników oferujących swoje usługi na konkretnej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mogli zająć najbardziej wygodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Kraków - Linz linią LOT Polish Airlines nie posiadają w swojej ofercie podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszki, ale także jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie potomstwo siedzące na kolanach nie ma pozwolenia do swojego bagażu, więc wszystko powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie bój się poprosić o wsparcie. Tak samo jeśli potrzebujesz wsparcia przy maluszku, również proś o to. Tanie loty Kraków - Linz linią LOT Polish Airlines mają właściwie przeszkolony personel, który ma za zadanie pomagać pasażerom, czyli również i tobie. Jeżeli dziecko zacznie płakać, próbuj mu podać pierś czy butelkę. Pamiętaj również o wzięciu zabawek. Nie pozwól, aby potomstwo swoim działaniem, kopaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem przeszkadzało współpasażerom. Ale nie kajaj się za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Kraków - Linz linią LOT Polish Airlines i jesteście pełnoprawnymi pasażerami. Być może twoje potomstwo nie lubi latania, lecz wiedz, że każda podróż ma swoją metę.

Warto myśleć w jaki sposób można się przyszykować do lotu Kraków - Linz linią LOT Polish Airlines z potomstwem, tak aby uczynić wszystko co tylko realne, by lot minął spokojnie i bez niepotrzebnych nerwów.