X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kraków Linz

już od 1167 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Linz

Bilety lotnicze Polska Linz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
31 maj (czw)
Lufthansa
Linz
07 cze (czw)
Austrian Airlines
Warszawa
01 cze (pią)
Lufthansa
Linz
06 cze (śro)
Austrian Airlines
Warszawa
30 maj (śro)
Lufthansa
Linz
07 cze (czw)
Austrian Airlines
Warszawa
30 maj (śro)
Lufthansa
Linz
05 cze (wto)
Austrian Airlines
Warszawa
29 maj (wto)
Lufthansa
Linz
04 cze (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Kraków Linz

Przewodnik po lotach Lufthansa Kraków Linz

Czy nasza choroba uniemożliwia latanie Kraków - Linz?

Planując wakacje, bardzo często będziemy brali pod uwagę lot samolotem. Od razu sprawdzamy najniższą cenę biletu, przy okazji także szukając najlepszego lotu. W myślach już się szykujemy, przygotowujemy notatki co należy przyszykować, które dokumenty wypełnić. Ale czy wiemy, że niektóre choroby uniemożliwiają ten sposób podróżowania?

Nie uzyskaliśmy zgody na lot

Istnieją takie schorzenia, które kategorycznie wykluczają szansę korzystania z propozycji linii lotniczych. Nie możemy wejść do samolotu jeżeli mamy: klaustrofobię, ataki paniki, w ostatnim czasie przeżyliśmy zawał serca albo odnotowaliśmy problemy z zakrzepicą. Mając wiedzę, że chorujemy na którąś z tych przypadłości, musimy się oswoić z faktem, że tanie loty Kraków - Linz nie będą dla nas.

Jeśli jest zgoda doktora, przelot Kraków - Linz jest możliwy

Są również takie schorzenia, które nie będą wykluczały lotu Kraków - Linz , lecz powinniśmy mieć pozwolenie od lekarza. Musimy się z nim zobaczyć, jeśli: będziemy w zaawansowanej ciąży, mamy zapalenie ucha, cukrzycę, czy astmę. Lekarz może uznać, że taki lot będzie możliwy, pod warunkiem zaopatrzenia się w odpowiednie leki. Oczywiście będziemy musieli pamiętać o zabraniu ich do samolotu, wraz z pismem od doktora. Tanie loty Kraków - Linz nie będą tutaj robiły żadnego problemu, w sytuacji posiadania takiego zezwolenia.

Podróż Kraków - Linz ma być przyjemnością

Pamiętajmy, że lot Kraków - Linz powinien być dla nas i pozostałych pasażerów, głównie przyjemnością. Jeżeli wiemy, że nasze zdrowie będzie problemem w powietrzu, lepiej zawczasu dowiedzmy się, czy w ogóle powinniśmy latać. Zrozumiałym jest, że tanie loty Kraków - Linz taką ofertą kuszą, i czasem trudno jest przejść koło nich obojętnie. Ale zdrowie mimo wszystko musi być dla nas najistotniejsze.

Przed zamówieniem biletu na trasę Kraków - Linz trzeba sprawdzić, czy nie będzie dla nas żadnych ograniczeń do korzystania z takiej oferty. Wówczas także staniemy się spokojniejsi, wiedząc, że posiadamy prawo latać, a nasze zdrowie nie jest dla nas w tym przypadku żadną przeszkodą. Spokojnie mamy szansę spełnić marzenie o poznawaniu świata.