X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Lucerna

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Lucerna

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Lucerna

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Lucerna

Przewodnik po lotach Kraków Lucerna

Jesteś w ciąży, a chcesz lecieć samolotem? Dowiedz się, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd służbowy, upragnione wczasy, albo jeszcze inne sprawy, które wymagają podróży: istnieje wiele powodów, dla których ciężarne decydują się na lot Kraków - Lucerna. I choć mawia się, że ciąża to nie choroba, należy mieć na względzie, że nie zawsze taka forma podróżowania jest dla pań odpowiednia. Nieważne, czy wybierze się tanie loty Kraków - Lucerna, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, należy zapoznać się z wewnętrznym regulaminem określającym, do jakiego czasu ciężarne są wpuszczane do samolotu. Przed lotem Kraków - Lucerna absolutnie należy skonsultować się z położnikiem.

Planujemy lot Kraków - Lucerna – kiedy można bezpiecznie lecieć?

Chcemy zaplanować podróż, zarezerwować bilety na tanie loty Kraków - Lucerna oraz spakować torbę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? W tym miejscu dużo zależy od kondycji zdrowotnej przyszłej matki, jak też od tego, w którym tygodniu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej zgłosić się do lekarza prowadzącego ciążę i dopytać, czy lot okaże się bezpieczny dla przyszłej mamy i maleństwa. Przeważnie pierwszy oraz trzeci trymestr ciąży uważa się za nieodpowiedni do takich podróży. W pierwszym trymestrze znaczne zmiany ciśnienia wpływają niekorzystnie na rozwój narządów dziecka, a w ostatnich miesiącach pojawia się zagrożenie przedwczesnym porodem, zasłabnięciem, a do tego większość linii lotniczych nie wpuszcza na pokład kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy okres ciąży do latania uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna rzecz. Jeżeli mamy tę szansę, dopasujmy wylot i zarezerwujmy tanie loty Kraków - Lucerna akurat w tym okresie.

Przyszła mama na pokładzie podczas rejsu Kraków - Lucerna – co trzeba wiedzieć?

Kobiety, które decydują się na przelot samolotem w czasie ciąży, a mają już widoczny brzuszek, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia od lekarza o wieku ciąży oraz o braku przeciwwskazań do lotu. Pozwoli to ustrzec się problemów w porcie lotniczym i sytuacji, że pani z większym brzuszkiem nie zostanie dopuszczona do samolotu. Tanie loty Kraków - Lucerna powinny pożegnać ciężarne w ciąży mnogiej – jest ona uważana za ciążę wysokiego ryzyka. Lepiej wystrzegać się także długich lotów, odpowiedni czas to sto osiemdziesiąt minut. Na stronie FRU.pl bez trudu skontrolujemy długość lotu wybranych rejsów i dopasujemy lot dla siebie .

Ciężarna na pokładzie, jak się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna przyszła mama świetnie zniesie przelot, kolejna poczuje dyskomfort wiążący się z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, jak ułatwić sobie podróż na pokładzie samolotu, by zatroszczyć się o własny komfort. Lepiej wybierać miejsca od przejścia, by wygodnie wychodzić do toalety bądź w celu rozprostowania nóg. Przechadzki w czasie lotu są jak najbardziej wskazane, gdyż pomagają radzić sobie z bólem kręgosłupa oraz poprawiają krążenie w kończynach. Przed wylotem warto pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia podróżnego: o to również można zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy rezerwacji biletu.